SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 whoop it up tonight a good one - B&S

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Blair Waldorf
Queen B.
Blair Waldorf


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : Upper East Side

whoop it up tonight a good one - B&S Empty
TémanyitásTárgy: Re: whoop it up tonight a good one - B&S   whoop it up tonight a good one - B&S Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 4:11 pm


whoop it up tonight a good one - B&S Sans_105 whoop it up tonight a good one - B&S Sans_106

'CAUSE BABY YOU'RE A FIREWORK
CAME ON SHOW 'EM WHAT YOU'RE WORTH




Hozom a formámat elég rendesen. Serena már régen ott állt, amikor én épphogy odaértem. Remélem, hogy nem várt rám sokat. Bár már megszokta, hogy késős személy vagyok, nem hiszem örül neki, ha őt váratom meg. Szélesen elmosolyodom. Olyan régen buliztunk már együtt, csak mi csajok. A hülye pasik minden szabadidőnket elveszik. Ez az ő hibájuk. Ha nem lennének ennyire helyesek, akkor nemet mondanánk nekik.
- Szia S.
Szorosan visszaölelem. Annyira jó érzés tudni, hogy rá mindig számíthatok. Rossz emlékeink is vannak, de az részben az önző énem miatt. Kiakadtam, amikor megtudtam, hogy Nate-tel lefeküdtek, de mára már túltettem magamat rajta. Nem eresztettem el. Kellett egy pár másodperc, míg leesett, hogy ideje lenne elengednem. Nem akarok leszbinek tűnni az erre járkáló emberek szemében. Továbbra is mosolyogva lassan elengedtem. Általában nem szoktam ölelkezni, de Serena más. És tessék, máris bombáz a hülye kérdéseivel. Sejtettem, hogy majd szóba kerülnek a pasik is és az érzéseink, de azért bíztam benne, hogy majd csak később. Nem is értem annyira a kérdését. Tegnap is találkoztunk, csak nem buliztunk, hanem vásároltunk. Mégis mi változott volna azóta? Talán ő még hisz benne, hogy Chuck megváltozik. Én nem. Sajnos, én túlságosan ismerem.

- Igen, egészen megvagyok. De megyünk vagy csak álldogálunk?
Utálom az unalmat. Utálom a semmit tevést. Úgy vélem, hogy itt New York-ban az élet mindig pezseg és én ebben nevelkedtem fel. Nekem mindig csinálnom kell valamit. Végig mérem lassan Serenat. Elég rendesen kiöltözött. Ennyire rossz neki Dan nélkül? Bár valójában miért is szakítottak? Azért, mert Serena régi ismerőse bekavart és kiderült a titka? Ez szánalmas. A pasik néha nagyon gyáván viselkednek, pedig annyira erősnek mutatják magukat. Eddig úgy tudtam, hogy előttünk soha, egy cseppet sem akarnak feladni a férfiasságukból. De ez gáz. Serena-t megviselte a dolog. Tudom, mert mint legjobb barátnő, aki sokszor ápol lelket, én is megtettem. Úgy sajnálom, hogy a dolgok ennyire kicsúsztak a kezeink közül. Georgina megjelenése a háta közepére sem hiányzott. De azért arra is kíváncsi vagyok, hogy Chuck ezek után hogyan viselkedik. Szerintem Serena nem fogja elmondani, mert nem akar megbántani, de az igazság néha fáj. Nekem is. Serena jó formában van. Dögösen néz ki. Megint kikerült a szinglik piacára. Vele együtt én is. Még mindig mosolyogva szólalok meg.
- Vessük bele magunkat az éjszakába!
Vajon most tényleg úgy érzem, hogy ezt kell tennem vagy csak bosszúból teszem? Hát, ha Serena itt van és látja azt, amit teszek, akkor gyorsan Chuck fülébe jut. Vajon kaparna utánam?




Írom: S-nek<333
Viselem: ezt
Szavaim száma: 404
Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

whoop it up tonight a good one - B&S Empty
TémanyitásTárgy: Re: whoop it up tonight a good one - B&S   whoop it up tonight a good one - B&S Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:39 pm

whoop it up tonight a good one - B&S 01
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


Örülök neki, hogy B már nem haragszik azért, ami történt köztem és Nate között. Mi ketten, akrámi is történjék, mindig a legjobb barátnők maradunk, ez már biztos. És most, hogy így belegondolok jó volt Nate-tel, mégha egy kicsit be is voltunk csiccsentve, én akartam... Talán a sok bor miatt felejtettem el Blair-t arra az időre... Megbántam amit tettem, meg nem is... Nate-et is régen láttam már, jó lenne újra találkozni vele, beszélgetni, mint két jó barát, mert néha vele jobban el tudok beszélgetni, mint Blair-rel. Tudom, hogy ez furán hangzik, de ez tényleg igaz... Ma este mindketten pasikat siratunk, én Dan-t, ő Chuck-ot. Nem hiszem el, hogy Chuck ezt tette... Mert szerintem szereti Blair-t... Bár Chuck mindenkit szeret, akihez könnyen hozzáférhet, és Blair elég könnyen beadta neki a derekát. És még Blair is szereti őt... De mi a probléma akkor? Chuck fél, hogy egy kapcsolat bemocskolja a 'hírnevét', és már nem lesz az a Chuck Bass, aki minden lányt kihasznál? Ugyan már...

Sétálás közben megettem a fánkomat, aztán, ahogy szoktam elkezdtem nézegetni a mobilomon a facebook-omat, twitter-emet, meg úgy mindent. Láttam az időt, már 8 perce ott kellene lennem, és még legalább 8 perc, mire odaérek. Remélem B is hozza a formáját, és elkésik, akárcsak én... GG-re is felmentem, hogy megnézzem van-e valami izgalmas kis pletyka ami érdekelne, de semmi új nem volt tegnap óta. Hé emberek nyár van, pörögjön már az élet! Már láttam az 5. utca és a főút kereszteződését, ahol megbeszéltük a találkozót, és B még nem volt ott. Mosolyogva visszafogtam a sietős tempómat, és lassan sétálgatva mentem. A telefonomat visszaraktam a táskámba. Bevettem egy rágót, hogy friss legyen a leheletem, még ha csak a reggelimet és egy fánkot ettem ma. Odaértem a sarokra, Blair még sehol sem volt. Nekidőltem a falnak, újból elővettem a mobilomat, gyorsan felmentem face-re, ugyanazt láttam, mint 8 perccel ezelőtt, így visszatettem a mobilomat a táskámba. Talán két percig vártam még, aztán jött Blair.

-Sziia. - köszöntem, majd megöleltem. - Minden rendben veled? - kérdeztem, Chuck-ra értve, és bár tudtam, hogy azt fogja válaszolni, hogy: 'túltettem magam rajta', megvártam a válaszát. Fura, hogy nem Nate miatt aggódom értem, hanem Chuck miatt...
NEKI ! B<3
SZAVAK ! 357
RUHA ! EZ
KREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Blair Waldorf
Queen B.
Blair Waldorf


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : Upper East Side

whoop it up tonight a good one - B&S Empty
TémanyitásTárgy: Re: whoop it up tonight a good one - B&S   whoop it up tonight a good one - B&S Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:01 pm


whoop it up tonight a good one - B&S Sans_105 whoop it up tonight a good one - B&S Sans_106

'CAUSE BABY YOU'RE A FIREWORK
CAME ON SHOW 'EM WHAT YOU'RE WORTH



Rettenetesen dühös vagyok. Nem hiszem el, hogy Chuck ezt tette velem. Elég rendesen átejtett. Pedig az esküvőn elmondottak alapján úgy éreztem, hogy azért jól alakulnak vele a dolgok. Lassan tuszkolom a lábamat a magassarkúban és közben igyekszem nem elesni. Miatt kénytelen voltam egy egész hetet egyedül tölteni egy másik kontinensen. Nem is értem, hogy ezt miért tette! Talán utólag jött rá, hogy mostanság nem úgy viselkedett, ahogyan egy Bass-nak kell. Gondolom, szörnyen telhetnek a napjai. El sem hiszem, hogy még csak nem is keresett! Mindig is tudtam, hogy Chuck önző és nagyképű, de áhhh. Nem is tudom, hogy hogy lehettem ennyire naiv! Szánalmas. De nem is érdekel már. Muszáj, hogy kicsit eltereljem a gondolataimat, különben agyvérzést fogok kapni. Pontosan ezért csinálunk Serena-val egy gondolatelterelő hadműveletet. Ez nálunk azt jelenti, hogy elmegyünk szórakozni és ki tudja, hogy hogyan alakul az esténk. Én ennek örülök. Ő most szakított Dan-nel és ez nagyon megviselte. Tudom, hogy eléggé oda voltak egymásért. Két összetört szívű barátnő elindul az éjszakába. Nem hangzik rosszul mi?

A lépcsőn próbáltam szépen egyensúlyozni, de vannak olyan helyzetek, amikben nem könnyű úri hölgynek lenni. Én egyébként mindig az vagyok. Szerintem egy upper east side-i csajnak annak kell lennie. Itt csak is kizárólag olyan családok élnek, akik azzal töltik az idejüket, hogy mások életét irányítják és közben szórják a pénzt. Lásd mi. Elmosolyodom, amikor Dorothy köszön, de nem reagálok rá. Jó tudni, hogy van valaki olyan ezek a rohadt bolygón, aki legalább szóra méltat. Hihetetlen, de erről megint csak Chuck jut az eszembe. Hülye Toscana. Gyorsabban lépkedem. Az egyik kezemben a napszemüvegemet szorongatom. Bár este van, azért én inkább felteszem. Főleg akkor, ha kicsit beállok majd az éjszaka során. Jobb, ha olyankor kicsit takarásban vagyok. Óvatosan nyomom meg a lift gombját azzal a kezemmel, amelyben a szemüveget tartom, a másikban a táskám van. Az órára pillantok. Azt hiszem, hogy kicsit késében vagyok. Talán Serena nem haragszik meg rám. Tudja, hogy milyen vagyok, egy kiszámíthatatlan hisztérika. A lift ajtói lassan bezárulnak és én elindulok. Mindig is utáltam a lifteket, már gyerekként is....






Írom: S-nek<333
Viselem: ezt
Szavaim száma: 339

Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

whoop it up tonight a good one - B&S Empty
TémanyitásTárgy: whoop it up tonight a good one - B&S   whoop it up tonight a good one - B&S Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 8:39 pm

whoop it up tonight a good one - B&S 01
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


Még meg kell szoknom, hogy reggel, mikor felkelek Chuck kint ül a nappaliban. Fura, hogy testvérek vagyunk, illetve nem vagyunk, de... mindegy. Ma este Blair-rel leszek nappal meg... Azt fogom csinálni, amit minden szombaton, a szobámban ülök, alszok, olvasgatok... A lényeg, hogy a szobámban leszek és max. enni megyek ki. Reggeli közben a Vouge-t olvastam, aztán szokás szerint megköszöntem a reggelit, és felmentem a szobámba, ahol tovább olvasgattam a magazint. Milyen unalmas is lesz ez a nap... És közben Nate-nek kell falaznom, hogy velem van, pedig nem... Jó is lenne, legalább elterelné a figyelmemet Dan-ről... Erik szokás szerint Chuck-al lóg, amióta összeköltöztünk Chuck egy pillanatra sem engedi el az öcsémet. B nem tudom, hogy csinál, de igazából most nem is érdekel. Este jót bulizunk, aztán nálam vagy nála kötünk ki... Általában így szokott ez menni.

Észre sem veszem, hogy hogy elszaladt az idő, már este 8óra van. Reggeli óta nem ettem semmit, és két óra múlva találkozok Blair-rel... Azt sem tudom, hogy mivel ütöttem el az időt, mindegy is, gyorsan lezuhanyozok, hajat mosok, aztán megszárítom... Felveszek egy rövid, dögös ruhát, mert úgy döntöttem, hogy ma elfelejtem Dan-t, ha nem is örökre csak egy kis időre, amíg találok valakit, aki aztán végleg elfelejteti velem... Csak az a gáz, hogy én nem akarok mást, de... mindegy, nem nyavalygok itt. Kisminkeltem magamat, aztán felvettem egy magassarkú cipőt, amiben lementem a konyhába, ahol a lezembe vettem egy fánkot, és egy rágót. Elköszöntem anyuéktól, és már mentem is, hogy találkozzak Blair-rel...
NEKI ! B<3
SZAVAK ! 246
RUHA ! EZ
KREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





whoop it up tonight a good one - B&S Empty
TémanyitásTárgy: Re: whoop it up tonight a good one - B&S   whoop it up tonight a good one - B&S Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
whoop it up tonight a good one - B&S
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» There are two ways but none of the good... - Georgina & Chuck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: CITY :: night life :: Night Club-
Ugrás: