SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 NICKOLSON; Serenity

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kelly Turner
lonely singer
Kelly Turner


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2011. Feb. 13.

NICKOLSON; Serenity Empty
TémanyitásTárgy: Re: NICKOLSON; Serenity   NICKOLSON; Serenity Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 11:07 pm

ELFOGADVA!
Nagyon tetszik a SZJP-d, érdekesnek találom a karaktered is ^^ Kíváncsi vagyok, mivel rukkoltok még elő Damiennel Razz
Vissza az elejére Go down
Serenity Nickolson
--demonic angel
Serenity Nickolson


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Feb. 13.

NICKOLSON; Serenity Empty
TémanyitásTárgy: NICKOLSON; Serenity   NICKOLSON; Serenity Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:45 pm

NICKOLSON; Serenity 111l6ht
-------------------------------------------------------------
Serenity Courtney Nickolson
-------------------------------------------------------------
"no hope, no love, no glory, no happy ending"

Upper East Side. Az élet itt a legnehezebb. Mármint, mi van akkor, ha nem születtél gazdagnak, csak időközbe váltatok azzá, és te még nem szoktál hozzá, hogy költekezhetsz, hogy a legdrágább éttermekbe is bemehetsz, és hogy mindenki rád irigy. Mikor elmentem a legelső partimra, úgy éreztem egy teljesen más világba csöppentem, de lassacskán megszoktam. Kezdtem olyanokkal barátkozni, akik szintén befolyásosak, és leginkább apám üzlettársainak gyerekei. Csakhamar olyanná váltam, amilyenné sosem szerettem volna, gonosz és számító lettem, és nem egy embert tettem már lelkileg tönkre. Nem nézed ki belőlem igaz? Nem hát, ebből a kis angyalkából, aki fekete haja ellenére is úgy néz ki, mintha glória lenne a feje tetején. Ja, nagyon édesen néznék ki vele.

És tessék, most is itt várok a parkban valakire, aki majd infókat szállít le anyám testvéréről, aki elvileg börtönben ül, csakhogy csapolják a bankszámláját, és újra mozgás van a házában. Amit talán a legjobban megtanultam itt, az, az, hogy lehet kideríteni valamiről valamit. Mondjuk kitűnő tanítómesterem volt, Blair Waldorf személyében, nem hiába, én is a talpnyalói közé tartoztam. És a múlt időn van a hangsúly. Sikerült kitörnöm a bűvköréből, és mondjuk, hogy csak egy-két Gossip Girl pletykával büntetett meg. Na, ennyi elmélkedés elég is lesz, úgy tűnik itt is jön az a kis tündér Damien.
- Na mindent megszereztél amit kértem? – Fogadom egy nagy öleléssel, majd mikor a kezembe nyomja a mappát és egy kávét, hálásan nézek rá, a mappát elteszem a táskámba, és belé karolva indulok el. - Na és hogy van az én kedvenc kis dílerem? – Igazából még ovis koromból ismerem. Az egyik csoporttársam szülinapján ismerkedtünk össze és az óta elválaszthatatlanok vagyunk. Igen, én is Cornwall-i vagyok. Viszont én nem ismerek onnan senkit szinte, eléggé visszahúzódó voltam, csak Damiennel barátkoztam. Itt viszont minden megváltozott. Rosszabb lettem, nem tiszteltem senkit. De kezdek javulni, örömmel közölhetem, hogy jó hatással van rám... ne is tudom, talán a kiskutyám, Lucky.


( rebiii;; tizennyolc;; --demonic angel;; selena gomez )


A hozzászólást Serenity Nickolson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 13, 2011 11:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
NICKOLSON; Serenity
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: APPLICATIONS :: karakteralkotás :: elfogadott előtörténetek-
Ugrás: