SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 •• It's a party time! •• Des & Chuck

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chuck Bass
ügyeletes szoknyapecér
Chuck Bass


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2011. Feb. 13.

•• It's a party time! •• Des & Chuck Empty
TémanyitásTárgy: Re: •• It's a party time! •• Des & Chuck   •• It's a party time! •• Des & Chuck Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:16 pm

•• It's a party time! •• Des & Chuck Ed
"Yesterday I saved a girl to rape.
Could ruled it myself. But today, all will be different ... "

Kómásán ébredtem fel. Nagyon kómásan ébredtem. Még bennem volt a tegnap este emléke, az a nagy buli és a lány aki tegnap este elszórakoztatott egy kicsit. De most reggel érzem csak a következményeit.. Fárasztó ez az élet de megéri, főleg, hogy én élvezem is...
Annyira kába voltam a reggel, hogy az ágyból alig bírtam kikelni. Nehezemre esett még az is, hogy megmozduljak, hogy a telefonomat kinyissam és bepötyögjek egy rövid üzenetet Nat-nak : Cső haver... Valami iszonyatosan érzem magamat, nem megyek be az órákra ha esetleg szólnál azt megköszönném... xoxo Chuck!
Ez is megvan oldva, apámat meg nem is érdekli szóval... jó napom lesz, főleg, hogy ma este sem fogok unatkozni.. Sőt valami egészen csodás estém lesz főleg, hogy ma péntek van.. a buli időszak kezdete.. Ezek az én napjaim, jobban belegondolva nekem miden nap születésnapom van.. Én annyi ajándékot kapok egy-két lánytól, hogy el se tudnám mondani, gondolom nem mondok újat, ha azt mondom, hogy imádom ezeket az estéket.. Nem is értem azt a sok embert akik nem értik ezt az életformát! Ők engem én meg őket nem értem!
Egész délelőtt az ágyban feküdtem néha a telefonom babráltam, néha meg a laptopom nyitottam fel, hogy megnézzem a leveleimet és néhány közösségi portált is meglátogattam. Szinte egész nap csak henyéltem, ki se mozdultam az ágyból, a reggelit is a szobalány hozta be nekem, sőt az ebédet is ágyban fogyasztottam, pedig vártak az étkező asztalnál.. De ha rajtam múlik akkor még mindig ott vár mindenki, mert én ki nem mentem volna egy közös családi ebédre.. Nem az én világom és különben is, mindig mindenki azt mondja, hogy azt csináld amit szeretnél, ne azt amit mások mondanak.. Mégis a szülök ezt olyan sokszor megcáfolják, főleg hogy mindig azt mondják: Azt csinálod amit mondtam! Ez kiborító, még szerencse, hogy ez nálunk nem így van!
Úgy késő délután sikerült kimásznom az ágyból és elvánszorogtam a fürdőig. Ott benyomtam a magnót. A kedvenc rádió adóm ment, így a fürdés még nyugtatóbb volt, mintha néma csendben ültem volna a forró kádban! A fürdés mindig megteszi a jótékony hatását, mindig jobban leszek, akármilyen beteg is vagyok, persze nem gyógyít meg totálisan, de ugyebár, most nem vagyok beteg, így felébresztett a szantál illatú forró fürdő.
Egy szál alsógatyában léptem át a gardrób szobába, ahol kivettem egy laza fehér inget, meg egy sötét színű farmert. Nem szerettem volna most valami komolyabb összeállítást felvenni, nem akartam olyan kötöttnek tűnni, bár ha az ember rám néz rögtön tudja, hogy ki vagyok. Rögtön tudja, hogy a nevem Chuck Bass..
Még nem is raktam rendet a szobámba, csak simán kisétáltam onnan, mint aki jól végezte a dolgát, bár biztos jól végeztem, igaz ezt csak a lányok tudják igazán!
Még láttam, hogy a takarítólány morcosan lép be a birodalmamba, előre tudja, hogy ott órákat kell eltöltenie azért, hogy olyan rend uralkodjon ott mint azelőtt, különben apám kipenderíti a szűrét. Óriási nagy szerencse, hogy mi a felső osztályba tartozunk, nem holmi közép vagy munkás osztály tagja vagyunk. Ha az embernek ennyi pénze van sok mindent megtehet.. teszem azt olyannak beszólni aki nagy goré..
Intettem a sofőrnek, mert már elégé buli időszak volt. Beszálltam az óriási limóba és már döngettük is az utat a buli helyszíne felé. Hosszú volt a sor, de én már annyiszor jártam itt, hogy be se kellett állnom simán beengedett az őr.
Bent fenomenális volt a hangulat. Néhány ismerős arcot megpillantottam de nem mentem oda hozzájuk, egyenesen a bárpulthoz mentem. -Egy whiskeyt!- Szóltam hangosan, majd miután meg kaptam le is nyomtam az egészet egyben. A pénzt a pultra raktam és indultam tovább. Az igazi buliba A V.I.P. részlegbe. Körülnéztem. Sokan voltak itt is de lényegesen kevesebben, mint lent. Megpillantottam egy lányt a tömegbe aki nem táncolt. Hosszú szőke haja volt és igazán szemrevaló látványt nyújtott. Aztán hirtelen beugrott, hogy ki az: Destiny. Mögé lépkedtem, nem kellett settenkednem, nem halott meg és hátulról átöleltem. -Szia szépségem! - Kezdtem el a csípőmet mozgatni a zene ritmusára majd megpörgettem és amikor velem szembe volt, rávigyorogtam. Csodásan nézett ki mint mindig, amikor találkoztunk..

Küldöm: Destyninek
Szavak száma: 660
Megjegyzés: Szívből jött <3
Vissza az elejére Go down
Destiny Wilson
crazy bitch
Destiny Wilson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : itt, meg ott ^^

•• It's a party time! •• Des & Chuck Empty
TémanyitásTárgy: •• It's a party time! •• Des & Chuck   •• It's a party time! •• Des & Chuck Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 7:19 pm

•• It's a party time! •• Des & Chuck Agd7•• It's a party time! •• Des & Chuck Agd6
•• It's a party time! •• Des & Chuck Ff60yq

Tudjátok, mennyire utálok unatkozni? Egyszerűen gyűlölöm a semmittevést és az unalmat… Ráadásul péntek van! Hahóóó! Itt party ideje! Már előre három nappal elterveztem, hogy ma igen is ki fogok mozdulni, ha esik, ha szakad… Szüleim ma érkeznek meg, mert ugye a hétvégét az Alpokban töltötték, síeltek egy kicsit romantikáztam satöbbi… Az ilyenből szeretek kimaradni, nem igazán kedvelem a közös programokat, mert ott meg van szabva, mint csináljak. Én ugye pedig nem az a fajta vagyok, aki szereti, ha parancsolnak neki, inkább megyek a magam feje után, és nem hagyom, hogy bárki is parancsolgasson nekem! Na persze még csak az hiányozna, hogy parancsolgassanak nekem… Felháborodva ingattam meg fejem, felszisszentem, mert szánalmas manikűrös, akit azért fizetek, hogy jó munkát végezzen épp most reszelte le fél ujjam… Na jó, azért nem volt olyan veszélyes, túlságosan kényes vagyok, de ez van, ezt kell szeretni! Vagy megszokja, vagy megszökik… nincs sok választása, ráadásul, amíg egy halom pénz fizetek neki jobb, ha nem panaszkodik és normálisan elvégzi a munkáját, mert ugye, min mondtam ezért van fizetve. Elhúztam kezem, megvizsgáltam meg is fújtam, mintha annyira fájt volna. Bolhából csináltam elefántot és kifejezetten élveztem, ha ilyenkor próbálnak a kedvembe járni és nem veszik észre, hogy erre semmi szükség.
- Ó, elnézést nem figyeltem oda! – Szabadkozott savanyú képpel a középkorú nő, engem azonban nem hatott meg legyintettem egyet ezzel jelezve, hogy folytathassa, amint elkezdett mivel nem szerettem volna egész nap a szalonba ülni. Amúgy is még kellet vennem valami dögös rucit estére. Csücsörítve figyeltem a köriem, amik egész jól néztek ki, sőt kifejezetten eltalálta az ízlésem… jajj, nem is csoda, hiszen megmondtam, milyen legyen. Elmosolyodtam a buta szőke nős gondolatomon és szabad kezemmel a tejeskávémért nyúltam, hogy igyak belőle. Kávé fontos része az életemnek a nélkül szinte alvajáró lennék… Szürcsöltem pár kortyot a még langyos kávéból és figyeltem, ahogyan a körmeim csinálja. Gúnyos kissé lenéző tekintettel méregettem a nőcit és magamban pedig megjegyeztem, „ hála az égnek, hogy nekünk sok pénzünk van! „ Nem tudnám, nem is akarom magam elképzelni, milyen lenne, ha nem is ilyen munkát kéne végeznem és el kéne hallgatnom a magam fajták nyafogását. Maga a pokol lenne, ezért gyorsan eltereltem a gondolatom a felesleges dolgokról, hiszen én soha nem leszek ilyen helyzetben, nekem apuci mindig ott lesz, hogy pénzeljen és lesse újabbnál, újabb kívánságaim…
4 óra múlva…
Kész a volt a hajam, a sminkem, már csak fel kellet vennem az új rucim, amit néhány órával ezelőtt vettem. Persze vettem még ezt,azt, ahogyan az lenni szokott… Minden lány imád vásárolni, ahogyan én is. Felvettem urhám, pózoltam egy kicsit magamnak a tükörben… Annyira jól festettem benne, ha ma nem fogok valami jó pasit, akkor… Belepakoltam a retikülömben a fontosabb dolgaim, mint például szájfény, parfüm és az egyén női kellék kaptak ott még helyet. Beletúrtam göndör tincseimbe és indulásra kész voltam! Ma egyedül bulizok barátnők nélkül, bár biztos összefutok majd sok ismerőssel, akikkel leállhatok cseverészni. De ha nem lesznek ott ismerősem, akkor sem csinálok abból ügyet, én könnyen barátkozom és biztosra vettem nem leszek magányos az este folyamán. Út nem tartott sokáig, ma apám sofőrje vitt engem a város legtutibb szórakozó helyéhez… Nem volt kedvem vezetni, jobban szerettem, ha „cipelték a seggem”. Kecsesen szálltam ki a kocsiból félholdas mosollyal az arcomon. A helyen már ismertek nem először voltam itt. Oda bólintottam a biztonsági őrnek még egy látszólag kedves mosolyt is megerőltettem, ő pedig vette a lapot és beengedett. A V.I.P részlegen mulattam… mint mindig… Pultnál kikértem magamnak valami könnyű kis koktél és körbe tekintettem egy jóképű táncpartner után kutatva. Több pasi is szemügyre vett, amitől csak úgy duzzadt az önbizalmam. Hát hiába… valami eszméletlenül néztem ki. Kortyoltam az italomból és néztem a táncoló tömeget…

Írtam : Chuck- nak Razz
Szavaim száma: 604
Rucim: ez
Vissza az elejére Go down
 
•• It's a party time! •• Des & Chuck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» There are two ways but none of the good... - Georgina & Chuck
» Egy éjszaka, elejétől, a végéig... Jenny and Chuck
» Just Feel It - Party On The Beach

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: CITY :: night life :: Night Club-
Ugrás: