SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ms. Devil & Ms. Vermont

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vanessa Abrams
az okostojás régi nagy szerelme
Vanessa Abrams


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Feb. 14.

Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 7:09 pm

Ms. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_thMs. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_th

* Szótlanul felvontam a szemöldököm. A vicce egyenesen ízléstelennek hatott számomra az adott helyzetben. Hogy képes még humorizálni azok után, amit tett?! A szám meg sem rándult, az arcomon ülő mélységes megvetés továbbra sem változott egy kicsit sem. Úgy éreztem, forog a gyomrom Georgina Sparks-tól és tudtam, miért. Nem értettem, hogy képes elém állni ezek után, ráadásul ezzel a süket szöveggel? Megváltozott? Kétlem. A gonosz emberek nem változnak, mert a belső késztetés számukra olyan természetes, mint a jóknál. Igen, ezt a nővérem mondta nekem azután, hogy az első fiúja elhagyta. Na persze, biztosan a gonosz emberekkel volt a gond és nem azzal, hogy a srác egy perverz állat volt ...
A gondolataimból Georgina mentegetőzése, mondhatni vallomása rántott vissza. Még mindig nem értettem, miért jött vissza, hiszen úgysem bírhat megváltozni egy nyár alatt! *
- Egy másik embernek adtad ki magad. Becsaptad Dant, és engem is. Hogy várhatsz ezután arra a második esélyre? * kérdeztem hidegen, ismét kortyolva a shake-ből.
Nem akartam itt lenni. Szívesebben lettem volna Rufus galériájában, a pangásban valakivel, aki normálisabb, mint az előttem ülő lány. A lábam remegni kezdett az asztal alatt, készen arra, hogy amint lehet, felpattanjak és elinduljak vissza. Semmi másra nem vágytam jobban. *
~ Beszélnem kell Dannel. El kell mondanom neki, hogy vigyázzon " Sarah "-val. Ahhoz a pusztításhoz képest, amit ez a csaj múltkor végzett bele sem merek gondolni, mi lesz most! ~
* Ujjaim az asztallapon kopogtak. Egyre türelmetlenebb lettem. Meg akartam adni neki a kegyelem döfést, hogy utána emelt fővel távozhassak. De nem tudtam, mit mondhatnék. Ódzkodtam attól, hogy bármit is mondjak. *
- Ha azt mondom, hogy nem hiszek neked, békén hagysz? Vagy meg akarod mutatni azt, amire képtelen vagy? Ha igen, csak rajta. * szólaltam meg végül, majd az állam alatt össze fontam az ujjaimat. Próbára akartam tenni. De vajon hogyan? *
Vissza az elejére Go down
Georgina Sparks
the bitch is back
Georgina Sparks


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 14.

Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 6:31 pm


Ms. Devil & Ms. Vermont Georgie-georgina-sparks-16097494-500-495
somebody never changes
but doesn't make an attempt

Halványan elmosolyodtam. Vanessa most tényleg azt hiszi, képes felidegesíteni az amúgy felettébb zavaró modorával?? Ugyan már! A hónapok alatt megedződtem, már nem könnyű átlátni rajtam. Ki tudja, talán B királynőnek sem fog sikerülni. Vanessát el is felejtettem. Azonban most, hogy így belegondolok, ő is rendesen bekavarhat nekem. Ráadásul látszólag egyáltalán nem bízik bennem. Oké, ez mondjuk érthető. De most valahogy úgy érzem, hogy sosem fog változni az ellenszenve irányomba. Ettől még kedvesnek kell lennem vele, hiszen mégiscsak szerepet játszom, és Vanessa Dan legjobb haverja.
- New Yorkban mostmár Georgina vagyok. Bár a világ egyéb más pontjain Sarahként mutatkoztam be.
Természetesen csak poénkodni próbáltam vele, hátha legalább valami fanyar mosolyféleség megjelenik az arcán. De semmi. Még egy grimaszt sem vágott. Remek, ezek után száz százalék, hogy még Dantől is távol fog tartani. Ismerem. Annyira idegesítő ez a csaj, hogy minden erőmet arra kell összpontosítanom, nehogy lebuktassam saját magam. Mert még ezt is képes lenne kihozni belőlem. Legalábbis a régi énemből. Gyorsan összeszedtem magam, és egy újabb mosoly kíséretében válaszoltam neki.
- Megváltoztam Vanessa. Tudom, furán hangzik...de így van. A távol töltött hónapok alatt volt időm gondolkodni, és arra jutottam, hogy az addigi életem pocsék volt. És nem úgy éltem, ahogy kellett volna. Hát erőt vettem magamon, és szépen lassan változtattam az addigi életformámon. Mostmár jobb ember vagyok. És azért jöttem vissza, hogy ezt nektek is bebizonyítsam.
Látszott rajta, hogy nem bízik bennem. De ez várható volt. Mindegy, azon leszek, hogy őt is megpuhítsam, ahogy majd a többieket is. Bár befizetek rá, hogy nem fog sikerülni. Vanessa kemény dió. Azért próbálkozni lehet...
Vissza az elejére Go down
Vanessa Abrams
az okostojás régi nagy szerelme
Vanessa Abrams


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Feb. 14.

Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 6:04 pm

Ms. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_thMs. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_th

* Elmélyülten kevergettem a csokoládés shake-t, néha megnyalva a kanalamat, csak hogy lássam, még mindig ugyan olyan finom-e? Nem csalódtam. Ebben a negyedben itt a legjobb a shake, ahogy a sütemény is. Bár ez utóbbi miatt nem sűrűn jöttem, egy süti kényelmes elfogyasztásához nem elegendő idő az a fél órácska, amire Rufustól elszabadulok délutánonként. Ugyan ebéd céljából szokott elengedni, de a férfiak általában nem értik, mennyi idő kell egy nőnek ahhoz, hogy szépen, komótosan megebédeljen. Még akkor sem, ha egy Humpfrey az illető.
Csak egy pillanat műve volt az egész. Tényleg, komolyan csak annyi volt, míg sokadszorra is megkóstoltam a kanalamra ragadt csokoládét. S amint a pillantásom oldalra siklott megpillantottam ... *
~ Ő meg mit keres itt?! ~
* Múlt szemeszter vége óta nem volt szerencsém Georgina Sparks-hoz. Serena nagyképű, utálatos, de ravasz barátnője, Blair eltávolította ... na igen, mind így tudtuk. Talán mégsem volt elég érthető? Minden esetre egyet biztosan tudtam: Dannek a közelébe sem engedem!
Nagyokat pislogva figyeltem, hogyan ül át elém a süteményével, mintha legalábbis világi jóbarátnők lennénk! Aztán mikor le " V " - zett, sikerült magamhoz térnem. *
- Hello Sarah ... vagy Georgina? Bocsáss meg, nem tudom melyik mostanában a divatos neved. * jegyeztem meg, majd hogy bevégezzem a megkezdett mozdulatomat, beleittam a shake-be. Hirtelen égetni kezdte a torkomat.
Nem bírtam ránézni a lányra, rosszul voltam tőle. Hogy meri ide tolni a manikűrözött körmeit azok után, amit tett? Azok után, hogy kijátszotta a bizalmát Dannek? És nekem?
Sóhajtva az utcára ragasztottam a pillantásom. De csak egy pillanatig. Aztán úgy döntöttem, jobb lesz gyorsan túl esni rajta. Az időm véges, nem akarom ilyen Georgina Sparks-okra pazarolni azt, amit a kimenőmnek kaptam. *
- Mit akarsz? * kérdeztem élesen, a szemeim átvándoroltak rá, s fürkészve nézték. Bár tudtam, nincs elég jó mentség vagy ok arra, hogy ismét felbukkant! *
Vissza az elejére Go down
Georgina Sparks
the bitch is back
Georgina Sparks


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 14.

Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 9:48 pm


Ms. Devil & Ms. Vermont Georgie-georgina-sparks-16097494-500-495
somebody never changes
but doesn't make an attempt

Hát újra New Yorkban vagyok. Egy jobb emberként tértem vissza, és ezt be is fogom bizonyítani. Legalábbis elhitetem mindenkivel. Jó színésznő vagyok, szóval nem fog nehezemre esni. Mindössze időre lesz hozzá szükségem. De tudom, hogy a bizalmukba fogok férkőzni idővel. És ki tudja, talán még Dant is visszakapom. Nem vagyok jó kislány, ez tény. De őt tényleg kedveltem. Csakhogy minden tönkrement körülöttem. Az egész életem, amit addig felépítettem. Hála Blair Waldorfnak. Igen, minden az ő hibája. Az (egykori) legjobb barátnőm, Serena is miatta távolodott el tőlem, kvázi gyűlölt meg. De nemcsak Blair éri el, amit akar, hanem rendszerint én is. Nem érdekel, kiket kell eltaposnom magam körül, elérem a céljaim. És Blair az elsőszámú ellenségem. Csakhogy muszáj lesz a bizalmába férkőznöm, hogy végül el tudjam taposni. Hosszú, macerás lesz a tervem véghezvitele, de az idő mindenre megoldás. Sikerülni fog...én nyerek!
Tovább is szőttem volna a bosszúm, de kopogtattak a cukrászda mosdójának az ajtaján. Nem tudom, mióta lehettem már bent.
- Jól van, mindjárt megyek!
Szóltam ki, aztán még mérgelődtem magamban egyet. Pedig olyan szívesen beolvastam volna (ok nélkül) a kint várakozó nőre, de tudtam, jelenlegi alteregóm tulajdonságai közé nem fér bele az arrogancia. Így vettem pár mély levegőt, aztán kimentem. Mosolyogtam egyet a negyvenes nőre, aztán mézes-mázosan megszólaltam.
- Elnézést, hogy ennyit kellett várnia. De tudja, milyenek vagyunk mi nők. Ha meglátunk egy tükröt, nem tudjuk türtőztetni magunkat és tüstént elkezdünk szépítkezni.
A nő arcán halvány mosoly jelent meg, aztán azt mondta, nem haragszik. Hát ez is megvolt. Bárkit bármikor átejtetek. Na ha már itt vagyok a cukiban, rendelek valamilyen krémest. Azt mondta a pincérnő, üljek le valahova, ő pedig majd kihozza az extrahabos kapucsínóval egyetemben. Bólintottam és mint egy tisztelettudó egyén, megköszöntem. Kerestem egy üres asztalt. Nem igazán néztem körbe, csak leültem. Letettem a táskám a mellettem lévő üres székre, és akkor megláttam a közvetlenül mellettem álló asztalnál Vanessa Abrams-t, Dan barátját. Bár köztudott, hogy Vanessa többre vágyott egy időben. Vajon még mindig így van? Jó pár hónap telt el azóta, és nyilvánvalóan az emberek változnak. Nos egy-két kivétellel persze. Mikor Vanessa is észrevett, kihasználtam pillanatnyi sokkhatását és átültem vele szembe.
- Helló V. Mi újság?
Vissza az elejére Go down
Vanessa Abrams
az okostojás régi nagy szerelme
Vanessa Abrams


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Feb. 14.

Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 8:50 pm

Ms. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_thMs. Devil & Ms. Vermont 2dt16dg_th

* Mostanában sokáig dolgozom Rufusnál. Ennek leginkább az az oka, hogy a műkedelők néha napján még táplálkoznak is, a nyár pedig nem ért véget az őszi hónapok közeledtével. A cappucino-nk kelendőbb lett, mint azelőtt és a társaság magja is folyamatosan bejár. Ez természetesen talán annak is köszönhető, hogy a hölgyvendégek színe-java mindig Rufus után érdeklődik, de - fájdalom - én ilyenkor sosem tudom, hol van.
Dan és Jenny nyilván nem örülnének egy pótmamának Alysson távozása után. Megjegyzem, azért elég furcsa, hogy míg öltözködési tanácsokkal látják el az apjukat az nem tűnik fel nekik, mennyire magányos is valójában. Nyilván ezért tartana igényt bizonyos hölgyvendégek behatóbb megismerésére is, de én ennek mindig elejét vettem. Mint mondtam, Dan nem örülne neki, én pedig csak kimondva vagyok a Humpfrey család része. Nem kontárkodhatok a magánéletükben.
Mondjuk, van elég bajom a sajátomban is. Amióta szakítottunk Nate-tel nem találkoztam vele, nem mintha kerülni akartam volna, csak ... ez az egész olyan kényelmetlenre sikerült! Ráadásul mióta az Upper East Side cicababái és rosszfiúi eltávolították Dan barátnőjje, Serena közeléből azt a csajt ... Georginát (?) , rengeteg kérdés felmerült bennem. Többek közt az is, mi oka lehet valakinek álnéven bemutatkozni, aztán a másik ember szájába édesgetnie magát?
Örök rejtély. Csak az bántott, hogy Dan ráharapott a horogra, és megkedvelte a kis csalót. Jó, beismerem, az én szívembe is belopta magát " Sarah " azzal a keresetlen bájjal és humorral, amivel elénk állt.
De ezen már kár rágódni. Megtörtént, kész. Georginával egész nyáron nem találkoztam, amit a gazdag bagázs mesterkedésének tudtam be. Nem zavart. Ami viszont aggodalommal töltött el, az Dan és Serena szakítása volt. Humpfrey nem magyarázta meg. Pedig azelőtt mindent elmondtunk egymásnak ... *
~ Hmm ... remek. ~

* Szórakozottan törölgettem egy kávés csészét, fokozottan figyelve arra, nehogy elejtsem. A délutánra kimenőt kaptam, mert szélcsend volt, ezt még azonban meg akartam csinálni. Nehogy Rufus neki essen eltörölgetni a kávézóban bármit is!
Mikor betettem a csöpögtetőbe sóhajtva megmasszíroztam a nyakamat, majd kiléptem a pult mögül. Felkaptam a táskámat, a jackie-met és egy hangos köszönéssel kiléptem az utcára. Ismertem egy remek cukrászdát két sarokkal arrébb, mindig oda mentem, mikor pihenni akartam. Így arrafelé vettem az irányt.
Odabent finom karamell illat és viszonylag népes társaság fogadott. A pultnál rendeltem egy tökéletesen egyszerű csokoládés shake-et, majd leültem egy félre eső asztalhoz és inni kezdtem. Csak lassan. Nem kell sietni. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ms. Devil & Ms. Vermont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Devil & Ms. Vermont   Ms. Devil & Ms. Vermont Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ms. Devil & Ms. Vermont
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: CITY :: caffes :: Cukrászda-
Ugrás: