SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 @ItsJessica

Go down 
SzerzőÜzenet
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 10:56 pm


Szeretném, ha soha többé nem éreznék semmit... ))):
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:55 pm

@mr.badboy Nem Chuck. Te vagy szánalmas... Sajnálom Jennyt, de majd a saját kárán megtapasztalja, milyen is vagy te...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:32 pm

@mr.badboy Igen, meg rajtam kívül pár emberé... De nem számít. Érezd jól magad J-vel.
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:17 pm

@mr.badboy Tény, hogy felnőtt. De ő túl jó neked Chuck... Sokkal jobbat érdemel nálad. De tudod mit, ő cseszi el veled az életét :/
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 10:23 pm

@mr.badboy Nem vagyok olyan, mint ő. Mindössze tudom, hogy elbántál vele. És most még Jennyt is befűzted -.-"
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:58 pm

@ms. camera Ilyen rossz a helyzet? :O
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:56 pm

@mr.badboy Hogy érted, hogy úgy érzem, olyan vagyok, mint Blair? És mit nem hiszel?
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:23 pm

@ms. camera Oké. Most még nem tudok menni, de esetleg később talizhatnánk. Meddig leszel ott? Vagy beszéljünk meg egy helyet és egy időt. Amúgy mi van Jennyvel? Látom, Chuck őt is befűzte...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:21 pm

@mr.badboy Tudod Chuck, hallottam rólad pár dolgot. És ahogy szegény @queenB! -vel elbántál... Hülye lennék magam alatt vágni a fát. Így is épp elég rosszul állok magánéletileg...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:16 pm

@mr.badboy Chuck, ne is álmodj róla(m) Razz xD
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:14 pm

@ms. camera Huh V, nincs is más vágyam, csak kisírni magam. Szükségem van egy barátra...egy olyanra, akiben megbízom. Úgy örülök, hogy írtál. Majd találkozhatunk? Nem bírom tovább magamban tartani...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:09 pm


Most nagy szükségem lenne egy barátra...vagy valakire, akivel tudnék beszélgetni...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 9:03 pm


Eldöntöttem. Ma bepasizok...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 11:46 pm


Végre itthon vagyok. Legalább itt nem futhatok össze N...mármint Vele. Ma este elmegyek bulizni és jól leiszom magam. Az tuti segíteni fog, hogy ne gondoljak rá...
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 2:10 pm


Ma majdnem összefutottam Vele a folyosón, de még épp időben kanyarodtam be a női mosdóba. Vajon meddig sikerül elkerülnöm?
Vissza az elejére Go down
Jessica Conrad
sweet wildcat
Jessica Conrad


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Feb. 13.

@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:14 pm


Miért ilyen bonyolult az élet?? Miért nem lehet mindent egyszerűen megoldani? Vagy egyáltalán miért vannak problémáink? És miért pont matek órán kell ilyen magasröptű gondolatoknak cikázniuk a fejemben?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





@ItsJessica Empty
TémanyitásTárgy: Re: @ItsJessica   @ItsJessica Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
@ItsJessica
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: XXI. CENTURY | | EXTRAS :: twitter :: twitter-
Ugrás: