SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chuck Bass
ügyeletes szoknyapecér
Chuck Bass


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2011. Feb. 13.

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: Re: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 6:01 pm

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Tumblr_l9zqkcSqWr1qdy6r6
Sex is dirty?
Sure, but only if you're doing well ..

Gondoltatok már olyanra, hogy bármit megtennétek dolgokért? Én nagyon kevésszer.. legtöbbször inkább kiskoromban, vártam arra, hogy megkapjam a legjobb játékot, a legmenőbb álarcos jelmezt, de ahogy nőttem egyre kevesebbszer kellett áldozatokat hoznom, mindent csak egy pillantással vagy egy mozdulattal megkaphattam és így előbb utóbb semmiért nem kellett küzdenem.. és ez valamilyen szinten igazán jó dolog, de amikor odaérsz, hogy valamiért egy igazán kis erőfeszítést is kell hozni a dologért az valami borzalmas. Nincs kedved hozzá de muszáj valami olyanért tenned ami kell és amit nem tudsz megkapni egy pillantással, egy mosollyal, akár egy szóval se.. Mint például Blair.. Hozzá nem kellett volna nagy erőfeszítés, de tekintettel a történtekre, igazán nehéz megfűzni, mivel úgy néz rám mint egy baltás gyilkosra. De én pozitívan álltam a dologhoz, egyfolytában elégedetten mosolyogtam. Most minek vágjak búskomor arcot ha már egyszer tudok mosolyogni? Nem fáj a szám, nincs semmi bajom, tehát igazán boldog lehetek, főleg hogy nem fogom végigunni ezt a filmet, mert társaságom is akad majd..
Vele elég nehéz tekintve, hogy eddig Nateval volt a leghosszabb ideig még is én vettem el a szüzességét úgy, hogy még erőszakot sem kellett alkalmaznom.. Érdekes, felettébb érdekes nem gondoljátok? Egy olyan lány, mint Blair nem sok mindenkinek adja oda magát, és most épp én voltam az. Chuck Bass, a teljes valómban, de van egy olyan érzésem, hogy nem azért volt velem aznap éjszaka mert halálosan szerelmes volt belém, hanem azért mert bosszút tervezett Nate ellen. De az, hogy elindult Toscanaba azért, hogy velem legyen az mégis valamilyen jel.. Azt hiszem, sőt nem hiszem hanem tudom, és ez valamennyire hízelgő nekem, hogy egy nő .. Blair Waldorf várt rám.. Persze sokan várnak rám, de én mégis azt érzem, hogy Blair kell nekem, és nem tudom miért! Annyi mindenkit megkaphatnék, annyi mindenki állna az ajtóm előtt, hogy csak egy menetig élvezhesse a közelségem! Minden nő álma…
Pont akkor nézett felém amikor én ő felé. Csak egy laposat pislogtam ami alatt újra végignéztem rajta elidőzve bizonyos pontokon, majd újra felnéztem a szemébe. Nem sok mindent lehet belőle kiolvasni de egy két dolgot igen. Kevés érzelmet, szinte lényegtelent és valószínűleg mind az amit szavak nélkül akar elmondani nekem. Unlak. Szánalmas vagy. Undorító. Nem érdekelsz.
Ezt akarta elmondani, ez volt a néma üzenet, de én úgy tettem mintha nem érteném, nem tudnám kiolvasni a szeméből. Én nem mutattam felé semmilyen érzelmet, se örömöt, se bánatot, hogy látom.. Csak mosolyogtam, kissé kegyetlenül kissé diadalittasan, kissé szomorúan. Belevegyítettem minden hazug érzelmem, annak érdekében, hogy úgy zárjam le a lelkem, hogy a szemem nyitva marad..
Még mindig őt néztem, az alakját és a kólát szorongató kezét, ahogy görcsösen szorítja. Odanyúltam. Egészen közel hajoltam hozzá és a kezére tettem a kezem. Végighúztam egészen fel a válláig közben résnyire nyitottam a számat. Lecsúsztattam a kezem ugyanazon az úton ahol fel, csakhogy most amikor a kézfejéhez nyúltam el is vettem és ördögien vigyorogva visszadőltem a székembe. Belenyúltam a popcornomba és jóízűen kikapta belőle párszemet, amik később a számban landoltak. Egyfolytában Blairt néztem egy ördögi mosollyal. Vártam a rekacióját, hogy mit vált ki belőle az érintésem..
-Köszönöm, hogy észrevettél Drága Blair!- Villantottam felé a szemem. –És annak is örülök, hogy végre találkoztunk.. és gondolom remek lesz ez a film a társaságodban, biztos nagyon fogjuk élvezni, főleg ha sötét lesz és mindenki a filmmel lesz elfoglalva kivéve mi ketten.. ugye érted, hogy mire gondolok?- Raktam a combjára a szemem, utána pedig ránéztem az órámra. - Percek kérdése és lekapcsolódnak a villanyok Blair – Húztam elégedett mosolyra a számat, majd elvettem a kezem a lábáról. -Még mindig olyan jó hozzád érni mint akkor!- Jelentettem ki félhangosan, de senki nem figyelt ránk. A közvetlen közelünkben nem ültek még szerencse, hogy nem..
Az órámat néztem és suttogva számoltam vissza. -10..9..8..7..6..5..4..3..2..1..Most!- Az utolsó szót kiejtve még utoljára ránéztem Blairre egy elégedett mosollyal, majd pillanatokkal később le is kapcsolódott az összes lámpa és elindultak a reklámok. Az ujjaimmal doboltam a közös kéztámlán, hogy direkt idegesítsem. Biztos halja én is hallom, és egészen biztosan zavarni fogja ez a hangos kopogás..
Unalmas volt ez a sok bemutató és miegymás, aminek a fele olyan hülyeség volt ami egy idióta itt a teremben röhögött, pedig nem volt vicces. Idegesen sóhajtottam egyet, hogy lenyugtassam magam és ne szóljak be annak az embernek. Direkt úgy fordítottam a fejem hogy lássam Őt.

Kinek: Szexi Blairnek
Szavak száma: 768
Megjegyzésem: Ha hiszed, ha nem mielőtt elolvastam volna az írásod arra gondoltam, hogy a következő posztomban lekapcsolom a villanyt.. szóval meg is valósítottam ^^
Vissza az elejére Go down
Blair Waldorf
Queen B.
Blair Waldorf


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : Upper East Side

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: Re: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 7:28 pm

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts CB-All-we-are-it-s-everything-that-s-right-blair-and-chuck-19318264-500-280
In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts 011

Ismeritek azt a helyzetet, amikor legszívesebben behúznátok valakinek? Nos, én jelenleg éppen abban vagyok. Nem néztem Chuckra inkább csak ültem ott és nézelődtem erre-arra. Nem fogok reagálni rá. Úgy döntöttem, hogy úgy csinálok, mint aki leszarja. Bár ez nem áll távol az igazságtól, úgy érzem, hogy nem kellene neki elmondanom, hogy mit is érzek valójában. Chuck nem érdemli meg, hogy egy picit is foglalkozzak vele. Sejtem, hogy elviccelné az egészet, ahogyan most is olyan önelégülten mosolyog. Ez a mosolya az, amivel mindenkit az ágyába csábít. Engem csak a limojáig sikerült. De az nem is azért volt, mert sikerült engem is elcsábítania. Az inkább amolyan bosszú volt vagy valami ahhoz hasonló. A Toscana miatt történteket sosem fogom neki megbocsájtani. Az élet szívás, aztán meg meghalsz. Ez nagyjából annyit jelent, hogy leszarom, hogy mit gondolnak rólam, senki sincs jobb helyzetben, mint én. Nem is értem, hogy hogyan bírják a csalódásokat a szegényebbek. Pénzük sincs és szerencséjük sem? Ez rossz lehet, nagyon rossz. Bár Chuck még mindig engem nézett én próbáltam nem reagálni rá. És még mindig flörtöl? Biztos vagyok benne, hogy valamit azért érez irántam. Az a szöveg az esküvőn annak a jele volt, hogy akar tőlem mást is, mint egy éjszakát. Igazán kár, mert most már biztos, hogy nem leszünk együtt. Én hülye naiva azt hittem egy percig, hogy talán több is lehet köztünk a történtek után, de hülye voltam, túl hülye! Hiszen Chuck mindig ezt csinálja. Manipulálja az embereket és kihasználja őket. Velem is ezt tette. Közelebbről is megismerkedtünk és így sebezhetővé váltunk. Én meg főleg! És ezt kihasználta, hogy le égessen egy világ előtt. Neki nem elég, a sok szenvedés, amin eddig mentem át. Amikor elhagyta a száját a Serena-s mondat, óvatosan felé fordítottam a fejemet. Ránéztem. Semmit sem változott ez alatt, a pár nap alatt. Ugyanolyan gaz és önző, mint amilyen mindig is volt. Ő gyakorlatilag beszámíthatatlan. Ez olyan rossz. Gondolom nagyon élvezi, hogy Serena-val egy házban laknak. De szerintem Serena sosem adná oda magát egy ekkora nőcsábásznak. A világ szerint Chuck bárkit megszerezhet magának. Én ezt kétlem. Csak a nagyon kanos és állatira szőke csajokat kaphatja meg elsőre. Idővel, minden szív meglágyul. Továbbra is az arcát tanulmányoztam. Próbáltam róla bármit is leolvasni, de nem nagyon ment. Chuck annyira nem mutatja ki az érzelmeit. Ő szereti húzni az embereket és szeret mindenkivel köcsög lenni. Ez nagyon vonzó lenne, de csak akkor, ha tudná, hogy hol a határ. Szerintem nem kimondottan baj, ha egy pasi nem kedves, de azért ne essen túlzásba. Én is szemét vagyok, de kit érdekel? Én Blair Waldorf vagyok. Megtehetem. Ő Chuck Bass és ő is megteheti, csak akkor le kell mondania bizonyos dolgokról, min például rólam. Nem akarok elmenni. Meg akarom nézni a filmet, mert ha már vettem a fáradságot és idejöttem, akkor legalább jól akarom érezni magamat. A kólát a kezemben szorongattam és egyre erősebben szorítottam. Szerintem csak fel akar húzni. Tudom, hogy azért cukkol, mert megteheti és mert szereti ezt az egészet, de könyörgöm, nem elég ez neki? Ez annyira szánalmas. Megköszörültem a torkomat majd végre erőt véve magamon halkan, de mégis magabiztosan megszólaltam:
- Neked is szia Chuck.
Amint kimondtam e nyers, szinte érzelemmentes szavakat, már rögtön el is fordultam. Mielőtt jönne az a bizonyos rád nézek és megint kihasznállak és megsértelek pillanat, én megteszem, amit megtudok és inkább továbbra sem veszem tudomást róla. Közben egyre több ember szállingózik be a terembe és egyre több hely válik foglalttá. Ha Chuck nagyon idegesíteni fog, akkor biztosan elülök valamerre. Akár akarja a világ, akár nem én ma élvezni fogom ezt a szart, amire jöttem. Olyan kis alakok, mint Chuck nem fogják megkeseríteni az életemet, még ha minden vágyuk ez is. Én Blair vagyok, Blair Waldorf, a koronázatlan királynő. Elmosolyodom és lassan a számhoz emelem a kólámat, amit eddig olyan erősen szorítottam.

Neki: A szókimondó, mégis rettenetesen vonzó Chuck-nak <3
Szavaim száma: 628
Ezt viselem: Klappty.
Megjegyzéseim: Ohh Chuck, remélem minél előbb leoltódnak a villanyok.
Vissza az elejére Go down
Chuck Bass
ügyeletes szoknyapecér
Chuck Bass


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2011. Feb. 13.

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: Re: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:21 pm

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Tumblr_l9zqkcSqWr1qdy6r6
Sex is dirty?
Sure, but only if you're doing well ..


[center]
Szerintetek mit utál Chuck Bass a legjobban? Melyik dolog az amit rég kitöröltem a magán szótáramból, de mégis szüntelen visszatér? Az unalom, hát persze. Rég elterveztem magamban, hogy soha nem fogok unatkozni, de ezt sosem tudtam betartani. Lásd most. Most unatkozom. Itt ülök ebben a hatalmas teremben, tök egyedül és bámulhatom a nagy semmit, a nagy fekete képernyőt. Tulajdon képen nem is tudom, hogy mért ültem be szinte órákkal a film kezdése előtt a mozi terembe. Muszály voltam elő venni az iPhonomat. Bepötyögtem a kedvenc oldalam nevét és ezerrel nyomtam az érintőképernyőt. Közben írtam leveleket is embereknek, de ezt is meguntam. Nem szeretek a telefonon lógni, semmi személyesség nincs benne. Kikapcsoltam és a zsebembe süllyesztettem. Már hosszú percek óta ülte a helyemen ezért felálltam. Körülbelül két órát kell unalomban ülnöm egy filmet bámulva, amire igazából semmi kedvem nem volt eljönni, de unalom elűzéséből ez is megteszi.
Szinte senki nem volt a teremben rajtam kívül, ezért az eladópulthoz léptem és vettem egy kis adag popcornt. Nem a legnagyobb kedvencem, de megteszi és én a film alatt szeretek valamit ropogtatni, szeretem, hogy a ropogástól nem hallom a szöveget, de az a két szó amiről lemaradhatok.. Tragédia. Unottan sétáltam vissza a helyemhez és egy fintort vágva ültem le. Hogy mért nem lehet ezeket a „foteleket” kipárnázni? Annyira kényelmetlen ez a hely, hogy hihetetlen.. már komolyan beszélni fogok a tulajjal..
Ránéztem a karórámra, de vagy fél óra volt még a kezdésig. A fejemet a székre könyökölt kezemnek támasztottam, a másikkal meg a pattogatott kukoricából vettem ki egy szemet. Jó sós volt. Dupla sóval kértem. Szeretem a sós dolgokat, olyan jó érzés, olyan elmagyarázhatatlan az egész.. Nem tudnám megfogalmazni. Teljesen belemerültem a popcorn nyújtotta élvezetekbe, nem is figyeltem a külvilágra, de egyszer csak azt vettem észre, hogy lesüllyed a mellettem lévő szék, de nem érzek a közelemben semmit. Lassan fordítottam a fejem a bal kezem felé, ahol az embert érzékeltem. Hirtelen nem fogtam fel, hogy ki ül mellettem. Csak a barna haját láttam, a világos bőrét és a ruháját, majd pillanatokkal később az arcát is megpillantottam. Blair volt az. Blair Waldolrf, Serena egyik legjobb barátja és az a személy akivel a nyarat töltöttem volna ha.. De nincs Ha! Nincsen. Egy féloldalas mosolyt villantottam Blair felé aki látszólag törődni sem akart velem, de én annál inkább fogok vele beszélni, hogy véletlen se tudjon a filmre koncentrállni. Közben a terem kezdett megtelni emberekkel, de még így is nagyon kevesen voltunk ahhoz képest mint ami elfért volna itt.
Közelebb csusszantam. Közelebb Blairhez és direkt úgy raktam a kezem, hogy átérjen az ő részére. Magamban már el is vigyorodtam a reakcióját elképzelve de szabályozta az arcom és csak egy ördögi vigyort küldtem felé.
–Nem gondoltam volna, hogy látlak téged egy ilyen közönséges helyen egyes-egyedül Blair.. Mond csak nem félsz majd a sötétben? Tudod hozzám bármikor odabújhatsz!- Hajoltam hozzá egészen közel, már majdnem a fülébe suttogtam. Mert suttogtam. Nem mondtam hangosan, nem akartam, hogy más is hallja. Ugyebár kevesen voltunk de egyáltalán nem akartam, hogy valaki meghallja. –Amúgy Blair rég láttalak már..hova tűntél a világ elől? Tudod majd jöhetsz Serenához is!- Engedélyeztem. Sűrűn találkoznánk akkor, mivel Serena és én egy házban lakunk, valószínű, hogy találkoznék Bairrel ha jönne hozzánk, de nyugodtan jöhet. Ott is aludhat! Úgy is rég láttam már pizsamában, vagy egy törölközőben vagy úgy minden nélkül.. De, hogy újat ne mondjak elmondom, hogy a látvány nem volt az ellenemre, és az érzés se. Nagyon is élvezetes volt a dolog.
Szerintem igazából neki is jó volt, de tudom, hogy sohasem vallaná be, csak egy rendkivűli helyzetben, de én tudok várni, csak nem sokáig.. –Popcornt?- Nyújtottam felé a zacskót miközben felhúztam a szemöldököm. Imádom egy kicsit húzni, olyan jó érzés, nem is tudom és érdekfeszítő. Izgalmas…

Kinek : Egyetlen, utánozhatatlan Édes Blairnek <3
Szavak száma : 616
Megjegyzés : Köszi <3 A tied is nagyon jó lett!! Imádom *-*
Vissza az elejére Go down
Blair Waldorf
Queen B.
Blair Waldorf


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : Upper East Side

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: Re: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 6:06 pm

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts CB-All-we-are-it-s-everything-that-s-right-blair-and-chuck-19318264-500-280
In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts 011

Tudjátok, hogy milyen érzés a boldogtalanság? Tudjátok, az olyan, hogy kényszerből mosolyogsz, hogy legszívesebben elbújnál. Nem akarok olyan depressziós emosnak tűnni, de én most éppen életem egyik legnehezebb időszakát élem és ezért vannak olykor ilyen sötét gondolataim. Azt hiszem, hogy túl magányos vagyok, még akkor is, ha több tucat ismerősöm van. Serena ma megint nem ér rá, én viszont már túl hisztis vagyok ahhoz, hogy egyedül legyek otthon. Anya Európában parádézik, apa Roman-nal szórakozik és meg cseszhetem, mi? Azt már nem. Gondolom pletykacica élezi a körmeit egy újabb hülye cikkre és nem én akarok lenni a következő alanya. Ezért ma moziba fogok menni. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de akkor is elmegyek. Csak azért is megmutatom a világnak, hogy én még mindig Blair vagyok és hatalmam van, szinten mindenki fölött. Reggel jógáztam. Azért, hogy feldobott és fitt legyek. Mivel a reggeli futástól hallani sem akarok, de nem tudok vegetáriánus lenni vagy diétát betartani, találnom kellett valamit, ami mégis egészségesen tart. A jóga után vettem egy hideg tusolást és ez teljesen felkeltett. Amikor nincs itthon anya, enyém az egész lakás és minden szobalány engem szolgál. Hazudnék, ha azt mondanám, ha nem élvezem a helyzetet. Rendeltem magamnak egy nagy eper tortét a közeli cukrászdából és az egészet magamba tömtem. Olyan édes volt, hogy a szám szinte úszott a cukorban, de azért finom volt. Este elmegyek és bemegyek valami gagyi filmre, egyedül. Nem fogok senkit sem hívni magammal. Talán jót fog tenni nekem a magány. A film vetítése előtt két órával, szóltam az egyik szobalánynak, hogy foglaljon nekem helyet. Ideges vagyok, amikor nincs ott hely, ahol ülni szeretnék, ezért kértem rá. Természetesen, még volt, csak szóltak, hogy fél órával a vetítés előtt el kell mennem érte, különben odaadják másnak a jegyemet. Végül is, ez nem nagy fáradozás, bár én mindig mindenhonnan elkések. Mivel sejtettem, hogy kinn nagyon meleg van, ezért lazán öltözködtem. Felvettem a kedvenc karkötőmet, amit még régen kaptam Angliából anyutól. Ma nem leszek úri hölgy. Ma kicsit kitörök. Úgy döntöttem, hogy táskát és telefont sem viszek. A pénzt begyűrtem a zsebembe és feltettem a napszemüveget. Ez is hihetetlen mi? Én eddig mindig olyan kínosan ügyeltem arra, hogy szép legyek és csinos, de mivel most csak a moziba megyek, ezért nem fontos az, hogy hogyan nézek ki. Amikor leértem fogtam egy taxit és már el is indultam a mozi felé. Tökéletes lesz számomra. Az idei nyári hőség borzasztó. Sietősen lépkedtem az épületben, mert megint elkéstem és félek, hogy a jegyemet eladták másnak. Mint kiderült ez teljesen szükségtelen volt, mert alig voltak jelentkezők a filmre. Ez megnyugtatott, mert ragaszkodtam ehhez a filmhez. Kiváltottam a jegyemet majd vettem egy kólát. Nem eszem semmit sem a vetítés közben, én inkább csak iszom. Amikor beértem megdöbbentem. De nagyon durván. Chuck Bass is itt ült. És egyedül! Zavartan néztem erre-arra, csakhogy kikerüljem a pillantását és elindultam megkeresni a helyemet. Óvatosan lépkedtem a lépcsőkön, nehogy elessek, pedig az állam már megtette. Aztán jött egy kis bökkenő. A helyem Chuck mellé szólt. Ez lehetetlen! Megálltam mellette és csak néztem a helyet, amin az a szám volt, ami a jegyemen. Chuck mellett kell ülnöm több órán át? Biztos, hogy nem fog menni. Gyávaság lenne, ha most inkább elmennék? Némi filózás után úgy döntöttem, hogy maradok. Ma egész nap sikerült kivernem a fejemből a tettét és inkább pozítiv voltam. Egészen idáig sikerült is. Sajnos, túl sok vele a szép emlék. Fogtam magamat és elültem a szélére, Chuck baloldalára, ahová a helyem szólt majd beleittam a kólámba. Nem érdekel, én akkor is élvezni fogom a filmet.

Neki: Chuck<3
Szavaim száma: 583
Ezt viselem: Klappty.
Megjegyzéseim: Tetszett a kezdőd drága. Razz
Vissza az elejére Go down
Chuck Bass
ügyeletes szoknyapecér
Chuck Bass


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2011. Feb. 13.

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 9:51 pm

In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Tumblr_l9zqkcSqWr1qdy6r6
Sex is dirty?
Sure, but only if you're doing well ..

Kora hajnalban ébredtem a villa csörgésére. Persze nem volt annyira hajnal, mindenkinek mint nekem. Reggel hét óra volt, ilyenkor én még javában alszom és most mégis olyan volt mintha a fülemben hallanám a csilingelést.. Borzalmas erre kelni, kiborító..
A fejemre rántottam a hófehér huzatba gombolt nagypárnámat és oldalra fordultam. A fejemnek szorítottam , de így is halottam a zavaró zajokat. Mérgesen dobtam a párnát az ajtónak, és ebből a lendületből fel is ültem. A takarót dühösen rúgtam le magamról, utána pedig a lábam máris a földön volt. Még azért se fáradtam, hogy felvegyek egy fürdőköpenyt, így ahogyan voltam egy szál fehér trikóba és egy alsógatyában csörtettem ki az étkezőbe. Jól sejtettem ott volt az apám és az új családom. Gúnyosan elmosolyodtam mire apám is egy ugyanilyen pillantást lövellt felém. Inkább ki is fordultam a konyhából, de csak azután, hogy odanyögtem egy jó reggelt eléggé morcosan.
Kómás voltam ilyen korán és most úgy isten igazából bal lábbal keltem fel! Kevésszer van ilyen, de most ennek a pár embernek akik itthon tartózkodnak sikerült elérniük..
Gyorsan letusoltam és magamra rángattam egy halásznadrágot és egy polót meg kiválasztottam a kedvenc napszemüvegem és indultam is. El itthonról, mindennél messzebb. Nem volt most kedvem a közös időtöltéshez inkább választanék valaki mást akivel eltölteném a napomat.. Lehet, hogy most nem itt lennék hanem valahol máshol ha akkor elmegyek Toscanaba Blair-vel. Igen minden más lenne akkor.De ezen most minek rágódok ha már nem mentem el? Nem tudom talán legbelül érzem ennek a súlyát és azt érzem, hogy rosszul döntöttem.. De Chuck Bass mikor dönt rosszul? Minden döntésem valamilyen szinten jó!..
Lassan sétáltam végig az utcákon, a gondolataimba merülve. Szinte elviselhetetlennek számított a hőség ezért megálltam az egyik kávézó előtt és vettem magamnak egy jegeskávét meg egy fánkot. Nem vagyok oda a fánkokért de tekintve, hogy nem reggeliztem valamit mégis kellett reggelire adnom magamnak, ha csak nem akartam volna a kórházban kikötni.
Éreztem, hogy a telefonom rezeg a zsebemben, így unott képpel előhalásztam. Rövid üzenet volt benne, érdektelen : Jó volt a tegnap este C. Valamikor megismételhetnénk Anne <3 Nem válaszoltam neki, nincs értelme, majd talán összefutok vele valamikor, de nem olyan biztos. Annyira nem éreztem különösebb vonzást felől.. de valaki mással szívesebben töltenék el éjszakákat, de magamnak se merem még igazán bevallani..
Hirtelen megálltam, valami igazán hűvös helyre akartam menni és akkor megláttam az ideális helyszínt ahol eltölthetem ezt a pár órát amíg valamennyit hűl a levegő. A mozi volt az a hely. Odasiettem és be is léptem a helyiségbe. Hűvösebb volt, mint kint.. jót tett. Az üres kis jegeskávés üveget dobtam a szemetesbe és a jegyáruslányhoz sétáltam és egy érdektelen filmre vettem jegyet, de az csak félóra múlva kezdődhet el. Leültem a hűvösben az egyik székre és vártam..

Kinek Blairnek <3
Szavak száma 453
Megjegyzés Béna lett bocsi, de annyira szívből jött és csak neked!! <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Empty
TémanyitásTárgy: Re: In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts   In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
In life there are indispensable parties ...- B Queen and Mr. pacer Skirts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Life in New York
» Elixir of Life
» Crazy College Life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: CITY :: day life :: Mozi-
Ugrás: