SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 WILSON; destiny

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kathleen Ross
like a closed book?
Kathleen Ross


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Feb. 11.

WILSON; destiny  Empty
TémanyitásTárgy: Re: WILSON; destiny    WILSON; destiny  Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:20 pm


elfogadva;;
öhmm. Mit is mondhatnék?
Imádtam az SZJ. mintádat,
nagyon jó és ötletes volt. *-*
és... ez most nem a kész átverés xD
tényleg elfogadlak! Razz
Mehetsz játszani... ^^
Vissza az elejére Go down
https://spotlight.hungarianforum.net
Destiny Wilson
crazy bitch
Destiny Wilson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : itt, meg ott ^^

WILSON; destiny  Empty
TémanyitásTárgy: WILSON; destiny    WILSON; destiny  Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 3:21 pm

WILSON; destiny  003i
-------------------------------------------------------------
DESTINYKIMBERLYWILSON
-------------------------------------------------------------
"You get up and paint a smile on your face, this is a part of your daily costume..."


Egek… itt fekszem egy ágyban, a város legtutibb és leggazdagabb pasija mellet, erre azon töröm fejem, hogy helyes e, amit elkövettem? Ki ért ezt? Most komolyan… Legalább fél éve találkozgatunk titokba és csalja meg velem a csinos kis barátnőjét, és most támad bűntudatom? Megingatom fejem, s a paplant a fejemre húzom. Legszívesebben elsüllyednék szégyenemben, de ez csak pillanatnyi állapot. Lassan kikelek az ágyból vigyázva, nehogy felkeltsem az én szívdöglesztő tigrisem. Lábujjhegyen elaraszolok a fürdőbe, ahol a tükörben vetek egy pillantást magamra, ahogyan azt minden reggel megteszem. Hajam kissé kócos, így gyorsan neki látok a fésülködésnek. Gyorsan fogat mosok, letusolok egyszóval rendbe teszem magamat. Külsőmre mindig adok, így nem csoda, hogy az utcán annyi pali megfordul utánam…
Elmosolyodom, néha igazán vicces önteltségem, azonban senki sem lehet tökéletes… kivéve engem!
Hajam begöndörítem, majd elballagok a hatalmas szekrényemhez, hogy felvegyek valami dögöset. Nagy mosollyal arcomon tekintek körbe a sok választék között, minden ruha színe szerint van elpakolva… van választék bőven, mivel a szüleim mindent megvesznek, amit csak kiejtek a számon. Ó, azt említettem, hogy a szüleim a város leggazdagabb és legbefolyásosabb emberei közé tartoznak? Még nem? Akkor most említem! Apám egy híres luxus szálloda lánc tulajdonosa, amely a világ legnagyobb városaiban, szinte bárhol megtalálható. Vannak olyan ügyei is, amiről nem szívesen ecsetel. Drogcsempészet…fegyvercsempészet nem mindennapi dolog, szóval ezt idáig ügyesen titkolta. Anyám híres színésznő, nem sokat van otthon, ahogyan apa sem. Nekik a munka mindig is fontosabb volt, mint például. Ezzel nincs gondom, így nem szólnak bele az életembe. Sok pénzünk van, szerencsére nem szenvedek semmiben hiányt. Sokak szerint elvagyok kényeztetve, engem viszont hidegen hagy mások véleménye. Féltékenyek rám… ki ne lenne az? Magabiztosságom nem ismer határt, mivel tudom, amit akarok, azt el is tudom érni. jEz ennyire egyszerű! Nagyon okos vagyok… Elvégre gondolkozz! Ha nem lennék okos, hogyan tudnék olyan jó kis terveket ki találni és bárkit is manipulálni? Mert manipulálni aztán tudok, úgy hogy észre sem veszed! Ha valami esetleg nem jönne össze mindig akad egy B, C illletve D tervem! Kihasznállak, elhasznállak, felhasznállak és eldoblak! Úgy bánok az emberekkel, mint egy kislány a babáival. Néha előveszem őket, játszok velük majd mikor érzem, hogy ez már semmit nem vált ki belőlem visszazárom a babákat a ládájukba, a következő alkalomig. Ám a „játékok” ezt nem is veszik észre. Élvezik... Vagy nem, de nem szabadulhatnak. Lehet szeretni, s lehet gyűlölni engem. Ha úgy akarom. Vonzlak és taszítlak egyszerre. Többnyire a mosolygós kedves állénem használom, hogy benyaljak néhány befolyásos embernek. Sokan kedvelnek, csak olyanokkal barátkozom, akinek elég sok pénze van ahhoz, hogy elnyerjék barátságom. Nem ápolok jó kapcsolatot a társadalom foltjaival, vagyis a szegényekkel. Olyan mélyre nem süllyednék!
Míg azon gondolkozom, hogy igazi házi sárkány vagyok egy kegyetlen manipulátor, akit csak a pénz érdekel, …közben megtalálom a megfelelő mini szoknyám és toppom, amit gyorsan magamra öltötök. Végig néztek magamon és megállapítom, hogy muszáj elmennem fodrászhoz és ha már ott járok megcsináltatom köreim és kisminkeltetem magam. Hiszen én ezt is megtehetem… hogy a város legjobb fodrászatába járhassak! Édes drága szeretőm még az igazak álmát aludja nem esik nehezemre lelépni és ott hagyni őt minden üzenet nélkül. Telefonon elér, ha annyira fogok hiányozni neki. Felteszem új Dior-os napszemcsim, büszkén felszegett állal léptek ki a villánk ajtaján egyenesen a saját sportkocsimig… Imádom ezt az életet, senkivel nem cserélném el… Főleg, hogy most köszönhetően az apukámnak egy új elit iskolába is felvettek. Kecsesen beszállok a szürke imádott kocsikámba, begyújtom a motort mire az akár egy vadmacska dorombolni kezd… Kihajtok a kijárón egyenesen az utcára és tövig nyomva a gázt tartok egyenesen a városba…

( rea;; tizenhét;; crazy bitch;; dianna agron )
Vissza az elejére Go down
 
WILSON; destiny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: APPLICATIONS :: karakteralkotás :: elfogadott előtörténetek-
Ugrás: