SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 @OliviaBurke

Go down 
SzerzőÜzenet
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 10:53 pm


Istenem, hogy én mennyire élvezem a szabadságot! Oké, már egy napja nem aludtam, de legalább a plazmámon egész végig filmeket néztem. Olyan rég nem volt már ilyen lazulós napom. És még mennyi ilyen lesz... (:
Vissza az elejére Go down
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 7:23 pm

@littleJ Oké, megnyugodtam. Csak tudod, nemegyszer fordult már elő, hogy összefutottam egy fanatikus rajongóval. Egyébként még egy ismerősöm sincs NY-ban, szóval elkél a társaság ^^
Vissza az elejére Go down
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 8:37 pm

@littleJ Köszi, ez kedves tőled uhm...Jenny. Jó lenne egyet ismerkedni, ha már végre NY-ban lehetek (: Remélem, nem valami fanatikus rajongó vagy késsel xD Razz
Vissza az elejére Go down
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 6:22 pm


Azt hiszem, ma elmegyek egy bevásárlókörútra. Aztán már olyan rég nem voltam moziban. Szerintem beülök egy filmre is ^^ Csak kár, hogy egyedül kell mennem...
Vissza az elejére Go down
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:57 pm


Vége a filmnek. Nagyon tetszett. De mostmár valami akciófilmre vágyom. Meg egy kis alvásra. Lassan egy napja nem aludtam az időeltolódás miatt. Ideje visszaszoknom a NY-i időzónára. Jó éjszakát kívánok a világ legjobb rajongóinak ^^
Vissza az elejére Go down
Olivia Burke
actress of the world
Olivia Burke


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Feb. 13.

@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 7:08 pm


New York, I love you -t nézek popcorn és egy nagy üveg kóla társaságában egy NY-i luxushotelben. És azt kihagytam, hogy egy hatalmas plazmán. Ki mondta, hogy egyedül nem szép az élet? Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





@OliviaBurke Empty
TémanyitásTárgy: Re: @OliviaBurke   @OliviaBurke Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
@OliviaBurke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: XXI. CENTURY | | EXTRAS :: twitter :: twitter-
Ugrás: