SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Just You and Me - Ser & Nate

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Just You and Me - Ser & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just You and Me - Ser & Nate   Just You and Me - Ser & Nate Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 7:55 pm

Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222 Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222 Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222

Ser

A megbeszélt helyen álldogáltam még egy darabig. Kicsit elgondolkoztam, hogy sétálhatnék még egy kört amíg megjön de hamarosan jött egy üzenetem, hogy elindult. Úgy voltam vele, hogy akkor már nem megyek sehova mert lassan ideér és nem akarom, hogy még rám kelljen várnia.
Gondolom elég rossz lehetett a forgalom mivel csak elég lassan keverdett ide. Abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán taxival jött mivel először be kell, hogy valljam megijedtem mert hátulról a nyakamba ugrott és nem igazán tudtam hirtelen, hogy ki az. Aztán elém lépett és egy széles vigyor kíséretében alaposan végigmértem majd el is indultunk.
-Erre-arra...-mondtam vigyorogva.
-Hát... jól... most éppen együtt vagyunk szóval elég kellemesen vagyunk...-mondtam halkan nevetve. Egy rövid ideig így sétáltunk majd amikor beálltunk a sorba a derekára csúsztattam a kezemet.
-Na és veled mi van? Milyen volt a nyarad? Olyan sok mindenről lemaradtam....-mondtam egy zavart mosollyal. Kicsit bántam, hogy nem tudunk többet találkozni a nyáron, de végülis így is elég jó volt a nyaram Serenával. Vigyorogva figyeltem az arcát. Szép lány volt. Kedveltem Őt. Megvolt a maga stílusa és azt szerettem. A sor kicsit hosszú volt, de érdemes volt kivárni és amíg várunk legalább tudunk beszélgetni. Elég sokáig nem láthattuk egymást így most van mit pótolni. Vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam majd körbenéztem, de végül a tekintetem megint visszavándorolt az arcára. Egy laza mosollyal figyeltem. Gondolom Serena nem lesz emiatt féltékeny vagy valami. –nem hiszem, hogy balhét csap, hiszen eddig nincsen rá semmi oka. Bár ki tudja. Nem tudhatom mi lesz még ennek a vége. Nem tudom mik a szándékai Serenity-nek bár nem hiszem, hogy csak úgy rám mászna. Bár ki tudja….

270
Vissza az elejére Go down
Serenity Nickolson
--demonic angel
Serenity Nickolson


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Feb. 13.

Just You and Me - Ser & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just You and Me - Ser & Nate   Just You and Me - Ser & Nate Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 1:43 pm

Just You and Me - Ser & Nate Bigsiggy6
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


Nem tudom miért pont a vidámparkba kellett találkozót szervezni, elvégre nem vagyunk gyerekek, báááár, ha minket összeengednek, akkor valószínűleg kő kövön nem marad. Viszont be kell velem jönnie a kísértetkastélyba, és kell vennem vattacukrot. Lehet, mégis csak gyerek vagyok, de néha el kell engednem magam nem? Felkapom a táskám, kezembe veszem a telefonom, és kilépek az utcára. Leintek egy taxit, és irány a vidámpark. Gyorsan írok neki egy sms-t, hogy elindultam, és bedugom a fülembe a headsetet.

Ilyen nincs. Ilyen nem létezik. Ezért utálom New Yorkot. Még nyáron is akkora a forgalom, mint egy átlag napon. És nem lehet eljutni A-búl B-be csak gyalog a leggyorsabban. És én ezért el fogok késni a Nate-tel való talimról, pedig már úgy vártam. És már olyan régen láttam Nate-et. Tulajdonképpen nyár előtt találkoztunk utoljára, mivel egész nyáron Serenát boldogította. Nem mintha bajom lenne tőle, csak egy kicsit irigylem Serenát. Nagyon kedvelem Nate-et, nagyon jól el tudunk beszélgetni. Idegesen doboltam az ablakon, és sóhajtottam egy nagyot. Komolyan, gyalog hamarabb oda érek. Gyorsan kifizetem a taxit, és kipattanok a kocsiból. Át a 32. utcán, jobbra le, és már ott is vagyok. Megspóroltam egy csomó időt. Mosolyogva szaladtam be a kapunk. Már messziről kiszúrtam Nate-et, és mikor mögé értem, hátulról megöleltem.

- Rég láttalak Archibald. Merre jártatok? – Elé lépek, és rávigyorgok. Semmit nem változott, ugyanolyan szívdöglesztő, mint mindig. Elindulok a hullámvasút felé, és bele karolok. – És hogy van Serena? – Őt is fel kellene már hívnom, olyan rég beszéltem vele.
”you speaking?”

TAGGED ! Nateeee ♥.
WORDS ! 243
OUTFIT ! this
CREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Just You and Me - Ser & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just You and Me - Ser & Nate   Just You and Me - Ser & Nate Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 10:20 pm

//bocsi elfelejtettem átjelentkezni... Chace is az Én karakterem... sorry Serenity... Vedd úgy ,hogy Nate-el küldtem...//
Vissza az elejére Go down
Chace Brooks
Your Toyfriend
Chace Brooks


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Feb. 14.

Just You and Me - Ser & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Just You and Me - Ser & Nate   Just You and Me - Ser & Nate Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 7:44 pm

Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222 Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222 Just You and Me - Ser & Nate Chace_crawford_in_gossip_girl_season_1_222

Ser

Én azon az alapelven állok, hogy lazítani is kell néha. Ilyenkor sem kell teljesen elereszteni a dolgokat, de Én azt vallom nem árt kicsit kikapcsolódni. A vidámpark érdekes dolog. Nem az a lepukkant, szétesés szélén álló rozoga szórakoztató telep mint a legtöbb helyen. Ez itt kérlek szépen elég jól mutatott. Elvégre itt van rá pénz, hogy igényesen nézzen ki. Nem úgy mint máshol esetleg. A felső tízezer amiben jómagam is helyet foglaltam, úgysem nézné jó szemmel, ha nem lenne kellően színvonalas a vidámparkunk.
Most éppen egy olyan személyre várok akit már nem láttam egy ideje, és úgy éreztem, hogy épp most van itt a viszontlátás ideje. A nyár hosszú volt és az egészet Serenával töltöttem így másokra nem nagyon volt időm. Viszont mostmár van időm másokra is. Például Serenity-re. Úgyis régen láttuk egymást. Ser helyes kiscsaj volt. Kedveltem Őt mivel megvolt a magához való esze és szerettem az életfelfogását. Azt hiszem éppen itt, a vidámparkban találkoztunk először ha minden igaz. Legalábbis így emlékszem. Gondoltam így legalább érdekesebb lesz az újra találkozás. Már itt voltam egy ideje. Fél órával elöbb jöttem, hogy mindenképpen Én legyek itt elöbb. Legalább nézelődök meg minden. Ha késik is legalább Én már itt vagyok. Egy kicsit sétálgattam majd a megbeszélt találkozóhelyre mentem. Itt nem volt akkora tömeg, könnyen meg tudjuk találni egymást. Sok gyerek van itt. Főleg felnőtt kísérettel. Sikoltozások szűrődnek hozzám a hullámvasút és a kísértetkastély felől. Volt egy szöszi kislány. Megbabonázva bámulta a vattacukros gépet. Valahogy nagyon úgy tünt, hogy mélységesen elbűvöli az a rózsaszín cukros vattapárna. Halvány mosollyal az arcomon figyeltem egy darabog majd körbenéztem hátha előkerül az a személy akire várok. Lassan itt az idő. Ideje megérkeznie. Mivel azonban lányról van szó 10 perc késés is még teljesen normális. Bár nem hiszem hogy Ser direkt késne. Úgy ismerem mint aki általában időben elindul. De itt is azért az ’általában’-on van a hangsúly...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Just You and Me - Ser & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just You and Me - Ser & Nate   Just You and Me - Ser & Nate Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Just You and Me - Ser & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Prince's Castle - Nate & Serena
» A morning coffee... Jenny and Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: CITY :: day life :: Vidámpark-
Ugrás: