SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Prince's Castle - Nate & Serena

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 2:10 am

The Prince's Castle - Nate & Serena Tumblr_kydvi2MYBm1qatyd2o1_500_thumb

+16 For My Little Princess, Serena +16

Kevesen tudják annyira jól hogy mit akarok, mire van szükségem mint Serena. Valahogy van egy olyasfajta külön érzékünk amivel megértjük a másikat és belelátunk egymásba és bumm máris a szobámban vagyunk felső nélkül és az ágyamon csókolózunk. A kezem reflex szerűen tátapadt a testére és rutinosan simogattam az oldalát, a hátát, a derekát. Mindenét. Közben ajkaink szinte összenőnek. Semmi pénzért nem hagynák egymást magányosan. Folyamatosan csókolózunk és most még hagyom, hogy Ő legyen felül. Egyenlőre még csak bemelegítjük a dolgokat úgyhogy még nem olyan fontos, hogy Én irányítsak. Bár egyébként sem. Néha jó ha a lány irányíthat, Ő lehet felül. Hogy most ebben az esetben mi lesz velünk az majd kiderül. Egyenlőre így jó amíg teljesen beindulnak a dolgok. Utána meg majd úgyis rögtönzük és majd úgy lesz ahogy jól esik. És most egyenlőre így jó.
Magamhoz öleltem a lányt és tovább csókoltam majd egy finom mozdulattal átfordítottam a helyzetet. Szorosan összetapadt a testünk. Tovább csókoltam miközben megszabadítottam még pár számomra teljesen fölöslegesnek tűnő ruhadarabtól. Finoman szétnyitottam a combjait és odahelyezkedtem miközben tovább csókoltam. Fél kézzel a combját markoltam és felhúztam az oldalamhoz miközben az ajkaink még mindig nem váltak szét maximum csak pár másodpercre amíg levegőt vettünk vagy valami de egyébként hűségesen mindig összetapadtak.

205
Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 11:07 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena 2v10mxy
The Prince's Castle - Nate & Serena Something
Megkönnyebbülve elmosolyodtam, majd nyomtam egy puszit az ajkaira. Annyira imádom, legszívesebben egész nap csak a szemeit nézném, ölelném, csókolnám... Jó érzés, hogy itt van mellettem, aki mindig velem van, még ha nem is látszik, akkor is. Nate sosem fordult el tőlem, csak amikor Blair kényszerítette... És ugye Nate nem akart B-vel szakítani, de ez egy hosszú történet. A lényeg, hogy most neki sincsen Blair és nekem sincsen Dan... Helyette van egy sokkal jobb: Nate. És ne értsetek félre, nem akarom kihasználni őt, és nem is fogom. Soha...

-Köszi nem, most ettem nemrég... - mondtam mosolyogva, majd felültem és kézen fogva Nate-et a szobájába mentünk. Már ismertem az utat, voltam itt egyszer-kétszer, de általában úgy, hogy nem csak kettesben voltunk, hanem Blair és Chuck társaságában buliztunk egy kicsit. Vagy itt Nate-nél, vagy Chuck-nál... Nagyon ritka volt, hogy nálam, vagy Blair-nél lettünk volna.

Amint beértünk a szobába, meg is álltunk. Becsuktam az ajtót, be is zártam, még ha tudtam is, hogy senki se fog minket megzavarni. Nekidőltem az ajtónak, és magamhoz húztam Nate-et. Innen már nincs visszaút, bébi! Csak ő meg én, kettesben... Miénk az egész ház, az egész világ. Én az övé vagyok, ő az enyém. Megcsókoltam, hosszan szenvedélyesen. Közben elmosolyodtam és visszavettem magamon. De nem sokáig bírtam, a kezeimmel máris Nate ingének a gombjaival játszadoztam. Kigomboltam egyet, kettőt, hármat... majd az utolsót is. Lehúztam róla az inget és magunk mellé dobtam. El sem hiszem, hogy újra vele lehetek, olyan rég voltunk már így. Eddig általában csak úgy találkoztunk, hogy Balir és Chuck is velünk voltak. Szóval kizárt volt, hogy kettesben legyünk. De ennek most már vége, és ááh. Olyan jó... Gyorsan levettem az én pólómat is és ledobtam a földre, oda, ahova Nate ingét. A mellkasánál finoman az ágy felé löktem, pár lépéssel oda is értünk, ahol rálöktem a puha matracra. Mosolyogva Nate-re másztam és újra meg újra megcsókoltam...

Neki: az én kis hercegemnek, Nate-nek. <3
Szószám: 307
Ruha: fekete-piros, ott alul. ^^
Kredit: REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 8:23 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena Tumblr_kydvi2MYBm1qatyd2o1_500_thumb

For My Little Princess, Serena

-Csak reggel jönnek haza...-mondtam vigyorogva. Azt hiszem éppen itt az ideje beköltözni a szobámba. De mielőtt teljesen elvonulnánk és kizökkenhetetlenül beindulnának a dolgok jönnek a kötelező dolgok. Egy fél pillanatra elhúzódtam.
-Kérsz valamit inni vagy enni?-kérdeztem egy visszafogott, féloldalas mosollyal, teljes udvariassággal miközben kicsit eltávolodtam tőle, hogy nyugodtam tudjon válaszolni. Közben a bal kezemmel szórakozottan játszadoztam egy hullámos, rakoncátlan, szőke tinccsel miközben a szemeit figyeltem. Mit mondjak még? Őt nekem találták ki és bárki bármit mond szerintem ez nem fog megváltozni. Nekem Ő marad a legjobb és egyik kalandocskám sem ért fel azzal amit mi ketten együtt csináltunk, csinálunk és csinálni fogunk. Volt már sok futó kalandom. Azok közül egyértelmű, hogy nem kerülhet ki nagy szerelem. Voltak hozzabb kapcsolataim. A legjobb Serena és Blair volt. A két lány iszonyatosan jó. A legjobbak a környéken és nem mellesleg elég jó barátnők is aminek Én magam nem tettem túl jót. Azt hiszem nagy részben miattam vesztek össze, de az már a múlt, azt hiszem. Mindketten tovább léptek legalábbis Blair már biztosan. Serena is járt már azóta másokkal és azért az megsúgom, hogy ez nekem nem nagyon tetszett. Én úgy voltam vele, hogy persze, előadom a jófiút, de Serena mégiscsak hozzám tartozik. Mégiscsak Ő a másik felem akkor egy ilyen srác hogy a francba állhat kettőnk közé. Na mindegy. Akkor egy darabig hagytam pihenni a dolgokat és mulattam. De mint a mellékelt ábra is mutatja, véglegesen mégsem tudtunk tovább lépni. Ez van. Ha létezik olyan, hogy tökéletes páros akkor azt hiszem mi azok vagyunk. A mobilom a zsebemben el kezdett rezegni. Egy fél percig hagytam rezegni kettőnk között majd fél kézzel belenyúltam a zsebembe-egészen ‘véletlenül’-végigsimítva Serena testét majd kivettem a zsebemből a mobilt. Nem is néztem a képernyőre, csak egy laza mozdulattal kinyomtam és újra a zsebembe mélyesztettem a készüléket miközben vigyorogva figyeltem a lány arcát. Tökéletes. Számomra nincsen hozzá fogható….

308
Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 9:57 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena 2v10mxy
The Prince's Castle - Nate & Serena Something
Nate az én szőke hercegem fehér lovon. Gyorsan ledobtam a kabátomat a földre, mert nem akartam most szervezkedni, újra elszakadni tőle. Most már nem leszek olyan idióta, hogy elengedjem, mert ő az enyém. Most már... Eddig Blair-é volt, de csak azért, mert ő előbb ismerte meg. Én meg Blair-en keresztül. De ha fordítva lett volna, akkor Nate már évek óta velem lenne, de ez nem lényeges. Vagy ha én ismerem meg előbb, akkor lehet, hogy B és én helyet cseréltünk volna, és most épp B-vel lenne, nem velem. Mindegy, így jó minden, ahogy most van. Tovább csókoltuk egymást, hevesebben, mint az előbb, de még mindig gyengéd volt hozzám. Finoman a kanapéra döntött, tudtam, hogy mik a szándékai, és hogy őszinte legyek... Nem nagyon különböztek az enyémtől. A táskámat, ami a fejemnél volt, ledobtam a földre, majd Nate tarkóján összekulcsoltam az ujjaimat. Egy kicsit hevesebben kezdtem csókolni, de még mindig az a lassú, szerelmes csók volt, olyan, amilyenre vágytam. Ilyen csókom is csak Nate-tel van, volt és lesz is...

Még sokáig csak így csókolóztunk, a végére már csak lassan, hosszan, olyan igazi csók volt. Amilyen a filmekben is van. Olyan, mint az második első csók. Amikor már tudod, hogy mit hogyan kell, és mivel ez márt nem az első, hanem a második hosszabbra húzod, mert az első mindig olyan rövid. Olyan jó, hogy Nate mindig gyengéd, és kedves hozzám. Sosem veszekedtünk... Na jó, mégis. Akkor amikor visszajöttem, és lepattintottam, mert bűntudatom volt, hogy lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával. Utána meg egy darabig nem is szóltunk egymáshoz, hála B-nek. Szerencsére mára már mindkettőnknek megbocsájtott, szakított Nate-tel, és Chuck-ra hajt, így most mi ketten azt csinálunk egymással, amit csak akarunk. Akármennyire is boldog vagyok, azért van bennem egy kis szomorúság is Dan miatt. Próbálom elfelejteni, de Dan-nek biztos szarul fog esni, mikor azt látja a GG-n, hogy én és Nate összejöttünk, mikor csak nemrég szakítottunk. És azért még jóban vagyunk, vagy nem tudom, de még szeretem... de csak mint barátomat.

-Biztos, hogy ma nem jönnek haza a szüleid? - kérdeztem komolyan tőle, de azért elejtettem felé egy mosolyt. Ha ma, vagy holnap korán reggel hazajönnek, akkor jobb lenne átmenni Nate szobájába, mert kicsit fura lenne, ha a szülei itt találnának minket összebújva a kanapén.

Neki: az én kis hercegemnek, Nate-nek. <3
Szószám: 369
Ruha: fekete-piros, ott alul. ^^
Kredit: REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 8:15 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena Tumblr_kydvi2MYBm1qatyd2o1_500_thumb

For My Little Princess, Serena

Nem szakadt el tőlem túlságosan hosszú időre, csak pár pillanatra és aztán ajkaink ismét összetapadtak. Finoman a dereka köré fontam a karjaimat és tovább csókoltam. Sok nyári kis kalandon voltam túl. Például ott volt Jess. A nyáron kavartunk egy adagot, de részemről semmi komoly nem volt a dologban. Az Én szememben legalábbis semmi komoly nem történt. Nem estem bele. Nem lett a szerelmem. Az a hely már foglalva van elég régóta és Serena van der Woodsen birtokolja ezt a helyet és nem tartom túlságosan valószínűnek, hogy bárki is el tudná venni tőle az ‘Én kicsi hercegnőm’ szerpet. Szimplán már csak azért sem mert nekem Ő volt a tökéletes lány. Voltak apró hibái, de istenem… kiben nincsen hiba? Bennem is van benne is van viszont olyan dolgokkal tudjuk elsimítani ezeket a hibákat amik nem mindenkiben vannak meg. Számomra Serena különleges. A legjobb. Nate kicsi hercegnője. Ő lesz számomra az a lány akit úgysem tudok sohasem elengedni. Szimplán talán azért mert Ő a másik felem. Egy fél pillanatra eltoltam magamtól, hogy a szemeibe nézhessek aztán újra megcsókoltam kicsivel hevesebben mint az elöbb. Vannak olyanok, akik úgy gondolják, hogy az életet a véletlenek irányítják. Én ebben hiszek is meg nem is. Hiszek abban, hogy vannak véletlenek, de vannak olyan személyek az életünkben akik kulcsfontosságú szerepet játszanak fejlődésünk során. Vannak olyanok, akik mindig ott maradnak nekünk, vagy ha el is tünnek egy időre, valamikor újra úgyis egymásra találunk. Ezek a személyek számítanak igazán. És amióta megismertem Serena-t azóta mindig egymásra találunk. Persze nálunk is voltak hullámvölgyek, de olyan bizalmas kapcsolatot építettünk ki, kettőnk között ami nehezen szakadhat meg. Persze mint mindenhol itt is lehetnek szélsőséges esetek. De Én hiszek abban, hogy mi mindig egymásra fogunk találni és azt hiszem nekem Ő az ideál. Azt hiszem….
Tovább csókoltam miközben a kanapéhoz hátráltunk majd finoman ledöntöttem oda. Fölé másztam és úgy csókoltam tovább. Nem volt semmi hátsó szándékom- na jó talán mégis-de már untam azt, hogy állunk ezért döntöttem a kanapé mellett. Az, hogy ezt a ruhát vette fel és hogy így csinálta meg a haját nekem sokat jelentett. Azt jelentette, hogy a kedvemre akart tenni és nem csak csini akart lenni hanem gyönyörű. Ez mindigis megható volt számomra. Ha egy lány annyire igyekszik. Pedig Én Serena-t még egy szakadt topban bugyiban, kócosan is imádtam. Számomra még úgy is szép lenne. Bár azt hiszem elég csábító látványt nyújtana.
Vigyorogva csókoltam tovább…

395
Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 7:45 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena 2v10mxy
The Prince's Castle - Nate & Serena Something
Jó volt újra átölelni, minden olyan, mint régen, azon az esküvőn. Csak most nincsen bor a kezünkben, de a hangulat megvan. Mosolyogva ölelem át, és tartom magamnál. Aztán pár perc múlva rádöbbenek, hogy már ideje lenenne elengednem, és nagy nehezen meg is teszem. Direkt nem fogtam össze a hajamat, tudtam, hogy Nate így szereti. Eltávolodva egymástól, kicsit eltolt, és jól szemügyre vett. Igen a ruha megtette a hatását. Ő is imádta, és én is... És csak különleges alkalmakra veszem fel, olyanokra, mint ez a nap. Már körülbelül egy hete nem találkoztunk, kezdtem hiányolni is...

-Csak neked! - mondtam, mikor magához húzott, aztán megtörtént az, amire már régóta vágytam, és szerintem ő is régen meg akarta tenni ezt újra. Nate megcsókolt, finoman. Édes volt, visszacsókoltam, és bár az eszem azt mondta: 'ne!', én mégsem tudtam neki ellenállni. Az a vonzalom, ami köztünk van már amióta csak megismertük egymást, most felerősödött, mint az esküvőn. Csak akkor ő B-vel járt, és most... Mindketten facérok vagyunk, mire várunk? Nate elszakadt, pár kósza tincset odébb simított a szememből, aztán azokat figyelte. Elmosolyodtam, még csak most érkeztem és már úgy éreztem, hogy egy darabig nem is szabadulok innen. Ha rajtunk múlik nem is fogok. És csak rajtunk múlik ez az egész... Tudom, hogy Nate-nek én vagyok a hercegnő, az akivel lenni akar, és nekem meg Nate a szőke herceg fehér lovon, akire sokan egész életükben várnak, de nem jön el... És mégis olyan fura volt ez az egész. Csak nemrég szakítottunk Dan-nel, és csak úgy bűntudat nélkül összejövünk Nate-tel. Márha ez nem csak egy ilyen fellángolás, bár nem hiszem. Mikor visszajöttem, akkor Nate teljesen oda-vissza volt tőlem... Szóval szerintem nem lesz gond, hacsak nem jön elő bennem a bűntudat...
Újra megcsókolt. Minden kirepült a fejemre és csak rá tudtam gondolni. Sosem gondoltam volna, hogy újra megcsókolhatom Nate-et, hisz ő mindig Blair pasija volt... De most Blair Chuck-ot szereti... Olyan bonyolult ez az egész... Azt hittem, mikor Dan-nel voltam, hogy ő az igazi, én őt fogom szeretni mindörökké. De mikor vele voltam elfelejtettem, hogy nekem titkon mindigis Nate marad a szerelmem. Mindegy, nem akarom most, ebben a tökéletes pillanatban ilyeneken törni a fejemet.

-Le kellene vennem a kabátomat! - mondtam szinte nevetve a csók közben, aztán elszakadtam tőle egy pillanatra, amíg ledobtam a táskámat a kanapéra, ahol az előbb ő ült, aztán újra megcsókoltunk egymást, és közben vettem le a kabátomat, ami be se volt gombolva, csak úgy rajtam volt. Néha belemosolyogtam a csókunkba, annyira boldog voltam, mint még soha... Dan-nel minden olyan zötyögősen ment, Nate-tel viszont egy sima úton mentünk végig. Mindig tudtuk, hogy mit szeretne a másik, mintha belelátnánk egymást fejébe. Most már biztosan tudom, hogy Nate nekem az örök szerelmem, akit - akármi is történjék - sosem fogok elfelejteni.

Neki: az én kis hercegemnek, Nate-nek. <3
Szószám: 452
Ruha: fekete-piros, ott alul. ^^
Kredit: REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 12:45 am

The Prince's Castle - Nate & Serena Tumblr_kydvi2MYBm1qatyd2o1_500_thumb

For My Little Princess, Serena

Soha nem fogtuk magunkat vissza ha nem volt közönségünk. ilyenkor önmagunk lehettünk és végre igazán kimutathattuk azt amit akartunk. Nem kellett teljesen fenttartani azt a jólnevelt, visszafogott maszkot amit általában. Ilyenkor sokkal közvetlenebb volt a kapcsolatunk. Amikor betoppantant egyből odajött. Jött? Rohant... És ze valami furcsa boldogsággal töltött el. Miután magamhoz öleltem a hajába temettem az arcomat. Szerettem a haját. Főleg ha kiengedve, hullámosan hordta. Ez volt az egyik gyengém. Csak pár perc múlva vettem észre, hogy milyen ruhában van. Az a ruhája volt amit annyira imádtam rajta. Széles mosoly jelent meg az arcomon miközben eltoltam magamtól körülbelül 20 centire, hogy alaposan végig tudjam mérni. Lassan megforgattam a lányt majd amikor újra szembe került velem széles mosoly jelent meg az arcomon.
-Hogy te milyen figyelmes vagy...-állapítottam meg vigyorogva majd újra magamhoz húztam és megtettem azt amire már órák óta vártam. Az ajkunk finoman összeért és óvatosan megcsókoltam a lányt. Elég régóta vártam már erre. Pontosan erre, hogy Serena van der Woodsen újra a karjaimba legyen éppen mint nyáron. Csókunk kicsit hevesebb lett majd finoman elhúzódtunk egymástól. Kisimítottam az arcából ár kóbor tincset és a kezemet az arcán hagytam miközben a szemeit figyeltem.
Sokak szerint számomra Blair lett volna az ideális partner. Az iskola koronázatlan királynője. De aki ezt gondolja az szerintem nem ismer engem. Nem ismeri azt hogy mire, kire lenne szükségem. Vagy csak egyszerűen még nem látták Serena-t. Mert ez a lány az akinek elveszek a tekintetében. Voltak már barátnőim. Nem is egy, nem is kettő. De Serena-ból, az Én kis hercegnőmből csak egy van. És ha nem probléma akkor Őt nem eresztem olyan könnyen. Sok mindent tanultam Chuck-tól, de van amit Ő sem tudott kinevelni belőlem. Van ami már gyerekkorom óta bennem van mint például az uvariasság. Serena is valami ilyesmi. Egy olyan személy aki velem együtt jár, hozzám tartozik és a létemhez kapcsolódik. Van ez így. Talán Ő lenne a másik felem? Talán. A végső döntés úgyis a mi kezünkben lesz. De most, hogy ismét velem van a világ összes kincséért sem eresztem.
Egy fél pillanatig csak figyelem a szemeit majd újra megcsókolom finoman, de követelőzően…

Vissza az elejére Go down
Serena van der Woodsen
a tékozló gyermek
Serena van der Woodsen


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 12:22 am

The Prince's Castle - Nate & Serena 2v10mxy
The Prince's Castle - Nate & Serena Something
Ma végre, újra, megint. Nate reggel hívott, hogy délután nem lesznek otthon a szülei, és hogy van-e kedvem átmenni. Ezt komolyan meg kell kérdezni? Már pattantam is, hogy gyorsan rendbe tegyem magam. Gyorsan megcsináltam mindent, amit kell, de túl gyorsan elkészültem. Még dél sem volt. Lementem gyorsan reggelizni, beszélgettem még anyuékkal csak hogy elüssem valamivel az időt. Szóba került, hogy délután átmegyek Nate-hez. Anyu örült neki, hogy végre nem döglök itthon egész nap, aztán este megyek bulizni, és végül részegen fekszek valakinél... De sajnos ezzel a beszélgetéssel sem ment el sok idő. Felmentem a szobámba, felvettem egy másik ruhát. Azt, amelyik Nate kedvence volt. Mosolyogva figyeltem magam a tükörbe, miközben régi emlékek futottak le előttem. Nate mindig azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok ebben a ruhában. Úgy döntöttem, hogy ebben megyek. Már dél elmúlt. Nate körülbelül negyed órára lakik tőlem... De még nem indulhatok el... Sajnos... Elmentem fogat mosni, már másodjára, aztán ledőltem az ágyamra. Miért kell ilyen lassan telnie az időnek? Mindegy. Nem érdekel. Átmegyek most, nem bírom már...

Még egy kis ideig készülődtem, és egy óra körül végre sikerült elindulnom. Annyira siettem, amennyire csak tudtam. Nem tudtam megállj-t parancsolni magamnak, már annyira vártam, hogy ott legyek! Már csak pár perc, mindjárt ott vagyok. Már látom a házukat is. Gyorsan beszállok a liftbe, megnyomom a 2-es gombot. Nate-ék a másodikon vannak. Amint kiszállok a liftből meglátom a nappaliban ücsörgő Nate-et. Mosolyogva, szinte futok hozzá, aztán megölelem, és alig bírom elengedni.

-Szia Nate! - köszönök neki mosolyogva. Olyan jó újra látni, ölelni, érezni... Minden olyan volt ebben a pillanatban, mint régen... Megint úgy éreztem, hogy kell nekem ez a fiú. Most, és mindörökre! Mindig ez van, mikor közel kerülök hozzá, de általában uralkodok magamon... Most, viszont kettesben vagyunk, nem kell kontrollálnom magamat... És szerintem, ő sem fogja. Mert mi mindig kötődni fogunk egymáshoz, akár tetszik, akár nem... És most így, teljesen kiment a fejemből egy másik pasi az életemből... Dan. Mintha nem is létezett volna soha úgy érzem magam, mintha mindigis Nate-tel lettem volna...

Neki: az én kis hercegemnek, Nate-nek. <3
Szószám: 332
Ruha: fekete-piros, ott alul. ^^
Kredit: REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Archibald
fehér lovas herceg
Nathaniel Archibald


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 10:46 pm

The Prince's Castle - Nate & Serena 2766 The Prince's Castle - Nate & Serena 2766 The Prince's Castle - Nate & Serena 2766

For My Little Princess, Serena

Serena van der Woodsen. Ez az a név amely az életen át végig fog kísérni azt hiszem és ha legközelebb 90 éves koromban hallom újra ezt a nevet akkor is pontosan fogom tudni, hogy ki volt ez a lány és mit jelentett nekem. A nyarat együtt töltöttük. Csak stílusosan, ahogyan mi azt már megszoktuk. Az órára pillantok. Komolyan olyan érzésem van, hogy az a szemét óra direkt lassabban ketyeg mint ahogyan szokott. Vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam. Újra látni akartam Őt. Nem tehetek róla. Azt akarom, hogy itt legyen. Hogy a karjaimba legyen. Van valami természetes vonzalom köztünk. Mint a mágnesek között. Ha rosszul fordulunk, fordítanak minket egymás felé akkor taszítjuk egymást viszont ha rajtunk múlik akkor szinte szét sem lehet minket szedni. Ez olyan természetes dolog köztünk. Érezzük egymást és tudjuk, hogy mikor mi kellene a másiknak. És amit az ágyban tudunk egymással művelni az már-már szinte művészet vagy valami ilyesmi. Mindenesetre értünk egymáshoz.
Újra az órára pillantok immár körülbelül huszadjára és még mindig szinte ugyanott áll. Elégedetlenül felsóhajtottam majd a konyhából átmentem a hatalmas nappalinkba. Leültem a kanapéra és vártam. Hamarosan itt kell lennie. Megbeszéltük, hogy átjön hozzám és hamarosan itt kell lennie. Hihetetlenül idegesítő, hogy nincsen itt. De már csak pár perc lehet és itt lesz az a szőke hurrikán akivel oly kevesen tudnak huzamosabb ideig boldogulni. Serena és Blair a suli két nagy főnyereménye. A legjobbak. Veszélyesen nagy hatalom van a kezükben főleg Blair kezében. De Én nem azoknak a csoportját bővítem akik félnek tőle. Hiszen volt már a barátnőm és mily meglepő módon Serena-val csaltam meg. Ez fura. Tehát akkor is jobban akartam valamit Serena-tól mint Blair-től.
Idegesen poslogtam újra az órára. Kezdett kiakasztani. Tik-tak-tik-tak... és csak nem haladunk előre. Vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam majd kibámultam az ablakon hátha így gyorsabb lesz az idő...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The Prince's Castle - Nate & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Prince's Castle - Nate & Serena   The Prince's Castle - Nate & Serena Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The Prince's Castle - Nate & Serena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Serena van der Woodsen
» Just You and Me - Ser & Nate
» A morning coffee... Jenny and Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SPOTLIGHT :: HOMES :: upper east side-
Ugrás: