SPOTLIGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOTLIGHT

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Világleírás !

Go down 
SzerzőÜzenet
Kathleen Ross
like a closed book?
Kathleen Ross

Hozzászólások száma : 61

Világleírás ! Empty
TémanyitásTárgy: Világleírás !   Világleírás ! Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 12:56 am

Hello, Upper East Side;
itt Gossip Girl, az egyetlen forrásotok a manhattani elit botrányos életéről.

A legújabb pletykák szerint, Dan Humphrey szakított Serenával még a nyári szünet előtt. A szőkeséget nagyon megviselte a szakítás, de úgy látszik Dant nem igazán. Ugyanis a magányos fiú, a nyáron nem is volt olyan magányos, nem egy lánnyal látták őt. De vajon titokban még mindig Serenáért epekedik?

A másik jómadár: Chuck Bass. A gazdag casanova feltűnően beleesett Blair Waldorf-ba. De miután Queen B-nek egyedül kellett tölteni a vakációját Toscana-ban, még jobban eltávolodott Chucktól. Sajnáljuk Mr. Bass, de Ms. Waldorfnak úgy néz ki, nem elég a lehengerlő csajozós dumád: "Én vagyok Chuck Bass."

És mi van a kis Jennyvel? Az utóbbi időben nagyon úgy látszik, hogy végképp elállt attól a szándékától, hogy megfossza trónjától Manhattan koronázatlan királynőjét, azaz Blair Waldorfot. Kár, pedig egész szépen csináltad Jenny! Ja, és gratulálunk az új munkádhoz!

És mi van Nate-tel, az Upper East elsőszámú szépfiújával? Azt hallottuk, hogy Serena és Nate együtt töltötték a nyarat a Hamptonokban. Viszont azt, hogy mi történt kettejük között, arról senki sem tud semmit... Nekem azért van pár tippem. Bár, ki tudja, Vanessával sem tartott hosszú ideig a kapcsolatuk.

Mi lesz itt még? Én izgatottan várom a folytatást, és tudom, hogy ti is!
Ha érdekel, gyere és csatlakozz! Próbáld meg túlélni a botrányos tinik életét!

You know you love me! X.O.X.O: Gossip Girl
Vissza az elejére Go down
https://spotlight.hungarianforum.net

Világleírás !
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal